Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom hatására lenéz a férje....

Hugom hatására lenéz a férje. Már szabályosan gátlásos vagyok előttük. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

egyszer meghallottam ahogy tesom a párjának beszél rólam, és úgy, hogy nekem égő legyen, de intelligensen, hogy ő viszont ne tűnjön úgy, mint aki szemét.

nagyon rosszul esett, de nem kezdtem el magam mentegetni, mert annál rosszabb lett volna. de egy pár ilyen alkalom után feltűnt, hogy a párja szánalmasnak tart engem. nagyon nemigen beszélgetünk, mert mintha fal lenne köztünk (talán pont ezért)meg amúgy tiszta gátlásos vagyok előtte.

tudom, hogy nem neki kell, hogy megfeleljek, de családi összejöveteleken már inkább kínosan érzem magam, ők minden régi rokonnal is jókat beszélgetnek, én meg : jah tesom kisgyereke rendszerint rám van bízva, alig vagyok a társasággal, és ha igen, akkor meg témám sincs.

ez pedig az évek alatt egyre csak nő. még anno megpróbáltam tisztázni magam a család előtt, hogy igenis sikeres nő vagyok, de most hogy pláne kidobott a vőlegényem, mindenki szemében a kétlábon járó szánalomnak tűnök, pedig mosolygok, meg stb.


mit lehet ilyen helyzetben tenni?


2012. szept. 10. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A hugodnak nincs joga lenézni téged. Nyugodtan közölheted vele a problémáidat. Azon is érdemes elgondolkodni, hogy esetleg nem ők néznek le téged, hanem te irigyled őket.

Nyílván ezerrel kapod nap mint nap, hogy bezzeg a tesód...


Lenéznek téged, mégis a gyereküket páytolgatod, és a pesztája vagy? Mondd, jó neked vesztesnek érzeni magad és pedálozni olyan embernek, aki lenéz téged?


A gátlásosság ellen van egy kiváló orvosság: pl. egy jó pszichológus. Nem egyéb más sarlatán, hanem szakember, aki segít feloldani a gátlásosságod valódi okát. Többek között a kidobott vőlegény-téma valódi gyökerét is megtalálhatjátok.

2012. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Javítok, mert olvasom a többi hozzászólásoda is. Nincs de, és gondoltam, hogy itt is anyuka a ludas.


Jobb volna pszichiáter, mert a hugod is gáz, de anyuka is az. Nem véletelnül van rád osztva a bűnbak szerepe.

2012. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A 7/12 es nek van igaza! Olyan szűz területre járj és alakíts ki kapcsolatokat, ahol nem ismernek, r-go tiszta lappal indulhatsz. Ott senki sem ítél meg és úgy viselkedhetsz ahogy csak jól esik. Egy idő után már mindenkivel laza leszel és el fogod felejteni, hogy valaha is szorongtál!
2012. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs a 7/12 es re gondoltam
2012. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, épp igyekszem lecserélni az egész eddigi életem.

lehet jól jönne egy pszichiáter, aki speciel jó lenne ha hinne a pozitív gondolkodásban, meg ilyesmi, de nincs rá heti 10-20 ezrem.

2012. szept. 11. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!