Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyit tudnátok várni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyit tudnátok várni egy lányra max?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem.

Van olyan ismerősöm aki másfél éve együtt van a barátnőjével, de még most sem feküdtek le.

Viszont van olyan is, aki azt mondta max 1 hónapot.

És olyan is aki szerintem csak a szex után hivatalos az együtt járás.


2015. jún. 13. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
attól függ
2015. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
3 hónapot maximum.
2015. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semeddig, nem a naptár szerint élem a szerelmi életemet. Aki pedig egy távoli időponthoz köti a dolgot, az hülye éretlen tinip...csa. Ilyenekkel meg nem foglalkozok. Méghogy másfél év.
2015. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Néha a távoli időpont nem kötött, hanem egyszerűen csak így adja magát a helyzet, ebbe még nem gondoltál bele? Mi rossz van abban, ha nincs késztetés, hogy nincs erőltetve a dolog? Eggyel kevesebb rossz szexuális élmény... Később pedig ebből majd eggyel több csodálatos. :) (Ha pedig a legelső, akkor főleg fontos, mert kihat utána az összes többire.)
2015. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs késztetés? Tudod, minden kapcsolat tudatos vagy tudatalatti szexuális vonzalommal indul. Ha tetszik neked, ha nem. Ha a csajnak - mert nyilván nem srácról van szó - nem érez késztetést már az első perctől fogva, az régen rossz. Akkor mi akar tőlem, hogy fizessem a szórakozásait, hallgassam a hisztijeit? Vagy verjem a bránert miközben van csajom, aki Elvileg vonzódik hozzám? Mindenkinek szíve joga dönteni, hogy mikor ajar dugni, nekem meg jogom van eldönteni, higy hajlandó vagyok-e kivárni. És ezért ne én legyek már a sz...ralak. Az elsőre meg nagy ívben sz...rok. Szüzekkek ugyanis nem foglalkozom.
2015. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!