Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek meddig lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Szerintetek meddig lehet várni egy lányra 17/F?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki tetszik és én is neki DE azt mondja hogy irántam is érez meg az exe iránt is valamit. És az lenne hogy mennyi ideig várjak rá mert én is megszerettem. Mennyi idő alatt tudja eldönteni hogy engem választ vagy sem ? (lehet bunkón hangzik mert ha nem engem választ keresek más lányt)

2015. jún. 7. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg meddig várjál hogy kiderüljön..mit érez ...de szerintem csak potlék vagy már bocs
2015. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WolfBloodGirl válasza:
Lehet hogy valóban érez irántad valamit, de az nem szerelem lehet. Szerintem még mindig az exét szereti. Igazat kell adjak az előttem kommentelőnek. Valószínűleg csak pótlék vagy/lennél neki. Érdemes megkérdezned tőle hogy meddig kell még várnod. Ha azt mondja hogy még várj x ideig akkor szerintem felejtős mert szerintem azért nem tud dönteni mert az exét szereti de nem akar megbántani. Szerintem nem érdemes olyannal együtt lenni, aki az exébe szerelmes.
2015. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Megkérdeztem és azt mondta egyenlőre várjunk. De én nem adom fel, beleszerettem (már ha lehetséges). És az exe úgy utálja mint mókus az erdőtüzet. Szóval azt gondolom egy két virág egy kis csoki idő és meglesz minden

2015. jún. 10. 18:50
 4/4 anonim válasza:
2 Hónap 13 nap.
2015. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!