Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A MILF-ek tényleg ennyire el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A MILF-ek tényleg ennyire el vannak hanyagolva, hogy könnyebben belemennek egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Önként jelentkező telefonszámmal? :D

2015. jún. 13. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Hàt szerintem àltalànosítani nem lehet....ez nem korosztàly függő...egyèbkènt szerintem egy nőnek korosztàlytól függetlenül nincs nehèzbdolga ha szexpartnert keres....
2015. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyebben belemegy? CSAK ez miatt érdeklődsz! Nem azért mert vonzonak találod és a tapasztalatuk érdekel?
2015. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz.
2015. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak ezért, de velük mindig jobban el lehet beszélgetni, mintha érettebbek lennének egy gyerekkel azt értem néha, de inkább csak a koruk miatt lehet valószínűleg. Itt a 30 feletti nőkről beszélek inkább, nem is a Milfekről.
2015. jún. 13. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj! Nekem volt 38éves "barátnőm" Laza kapcsolatnak indult közöttünk (Ő kezdeményezett, de előre megbeszéltük, hogy csak azt szeretnénk, hisz neki családja volt) ennek ellenére elég hamar nagyon szerelmes lett belém és ugyanúgy viselkedett, mint egy buta kis kamasz. Saját tapasztalatom az, hogy sosem nő be a fejük lágya ... (legfeljebb tapasztaltabbak lesznek)
2015. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!