Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez a nagyfokú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a nagyfokú szexuális vágyam mostanában?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a dolgokon,nem értem.33 éves koromig voltak kapcsolataim,szex is volt rendszeresen,de a vágy nálam úgy nézett ki hogy jött egy pillanatban,nem akartam húzni az időt,orgazmusra volt szükségem gyorsan,nagyon rövid idő alatt el is mentem.Nem éreztem soha hosszan tartó vágyat,nem érdekelt az előjáték se nagyon,kimondottan csak a gyors kielégülés.Kb. 3 hónapja vettem észre,hogy szinte folyamatosan kívánom azt a férfit,meg a szexet akivel néha-néha összejárunk,de szinte minden percben ezen jár az agyam,ritka az olyan nap,mikor nem lenne kedvem.Folyamatosan érzem a bizsergést szexuálisan,amin nagyon meg vagyok lepődve,hiába van orgazmusom,ugyanúgy továbbra is.Egy kicsit kezd idegesíteni,mert ez mellett elég durván nedvesedek is folyamatosan.Mivel már 34 éves vagyok,azon filózok hogy talán megváltozott a hormonháztartásom ? Olyan érzésem van,mintha most értem volna meg a szexualitásra,az érintéseknek,érzéseknek,maga a szexnek sokkal nagyobb jelentősége van,sokkal inkább átélem.Állítólag ez így működik,hogy el kell érni egy bizonyos kort.Tapasztalt már valaki hasonlót ? :) N
2015. jún. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy korfüggő, de nálad bizony lehet. Eddig inkább úgy működtél, mint egy férfi a szex területén.

Nem lehet hogy a női szexuális viselkedés azért lett részed most, mert a tested gyereket akar? Bocs nem tipp, inkább kérdés.

2015. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és hüvelyivel is eltudsz menni?
2015. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,eddig férfi aggyal gondolkoztam.Nem szeretnék gyereket,persze lehetséges hogy a testem ezzel jelzi hogy most éppen készen állnék rá,nem tudom :) Hüvelyi orgazmusom soha nem volt,ez alatt a 3hónap alatt éreztem úgy,hogy ha még nagyobb szexuális vágyam lenne még ennél is,akkor szerintem pszichésen közelítene ahhoz hogy hüvelyi is legyen.Mert ugye sok minden agyban dől el.Csak csikló volt eddig sajnos :)
2015. jún. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!