Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem túl közönséges megkérni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl közönséges megkérni a párom, hogy a számba élvezzen el?

Figyelt kérdés

Igazából nincsenek ilyen tabu témák nálunk,mindig tudunk a szexről beszélgetni,de ezt nem tudom,hogy elmondani :D

Vagyis eltudom csak nem akarom,hogy ribisen hangozzon.


Szerintetek?Vagy csak simán a következő orálnál mondjam,hogy a számba menjen el? Ebbe minden fiú benne van vagy van aki nem szereti?

Csak azért szeretném,mert kíváncsi vagyok milyen az íze :D


2015. jún. 11. 19:31
1 2
 1/16 anonim válasza:
53%
Tudtommal aki nem szereti, az b*zi... :) ez minden fiú nagy "p*rverz" álma amúgy, csak sokan nem mondják a barátnőjük előtt. Nyugodtan mondd ki: é.lvezz ezentúl a számba, légyszi! Ennyi. Imádni fog érte.
2015. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tul jo az ize szerintem. De ha kivancsi vagy egyszeruen mikor rossz napja van es hazaer szopikald le mikor erzed hogy kozel jar huzd magadhoz hogy ne tudjon kislisszanni es voa'la.

18/L

2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Rendes szexnél ilyen az előjáték, ha védekezni kell a terhesség ellen is.
2015. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha kíváncsi vagy az ízére, akkor szerintem nem biztos, hogy a legjobb ötlet egyből azzal kezdeni, hogy a szádban élvezzen el, mert ha az íze vagy az állaga miatt esetleg nem lesz kellemes, akkor elég lelombozó lenne neki, ha ezt látná rajtad, vagy le sem tudnád nyelni, és ki akarnád köpni, nem beszélve arról, ha úgy sikerül a mutatvány, akkor a garatreflex miatt esetleg akaratlanul is elkezdhetsz öklendezni, ami szintén nem túl szexi látvány a férfiak többségének.


Én inkább azt tanácsolnám, hogy először barátkozz máshogy az ízével, és utána próbáljátok ki, amit írtál - de te tudod.

2015. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szedek fogamzásgátlót így bennem szokott elmenni,és jelenleg ezt annyira élvezi,hogy elég neki ha csak az elején kényeztettem szájjal.


Nem csak az íze vonz,hanem úgy az egész izgató :)

2015. jún. 11. 19:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem közönséges. Ezt minden pasi élvezi. Nincs akinek ne jönne be.

Csináld legközelebb hogy az elején csak orál van és addig izgasd szopd míg el nem élvez a szádban :)

2015. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen kell mondani, ereztetni kell. Hidd el, erteni fogja
2015. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne ragozd túl, egyszerűen addig szopikáld amíg el nem élvez, én eddig minden barátnőm szájába beleélveztem, ez természetes, volt amelyik nem szerette az ízét, az kiment és kiköpte, de ő is _elvárta_ hogy elélvezzek a szájában akár többször is egymás után. Ettől nem leszel ribizli. Inkább csak kívánatos nő.
2015. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:

Elmorzsolnék egy könnycseppet...


Nem az,vagyis de,de a jó értelemben! :D

2015. jún. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Dehogy közönséges... A párja előtt nem is hiszem, hogy szégyellni kéne az ilyesmit az embernek. Szóval akkor gondolom semmi durvaság, nyers vadság, mert esetleg még az is illetlen volna... Pedig mocskosan jó a szex. :D

Sokfélék a fiúk. Van, aki még az orált se szereti... Furcsállom, hogy ő eddig még nem hozta fel a témát, így ajánlom, hogy előtte inkább kérdezd meg tőle azért, hogy mit szólna hozzá.

Az ízét meg hogy nem érezted még? Orgazmus előtt is van azért előváladék...

Amúgy nem is értem azokat a lányokat, akik képesek kiköpni. Hidd el, ha kipróbálod, utána már nem akarsz mást, mert tényleg nagyon jó érzés! :)

18/L

2015. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!