Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti hazudnátok ilyet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hazudnátok ilyet egy nőnek?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen szavakat csak szerelmes férfi mondhat/ csak szerelmes férfinek kellene mondania.


- Nagyon nagyon szeretlek, gyönyörű vagy, egy igazi érett, gondoskodó, talpraesett nő. A nő. Te vagy a legszebb dolog az életemben.


Mindezt 7 hónap után este alvás előtt összebújva. Tudom hogy a barátomnak teljesen tiszták az érzései irántam.


Szerintetek van olyan férfi aki képes lenne ilyen szavakkal hazudni a nőnek csupán a szexért? Lányok nektek mik voltak a legdurvább hazugságok amikbe beleszaladtatok? És ti fiúk?


20/L


2015. jún. 10. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Milyen alakok? Most az nem tetszik, hogy megmondjuk az igazat, hogy ilyeneket simán hazudnak a férfiak? Sőt még különbeket is...:D Ez a "Te vagy a legszebb dolog az életemben" meg tipikus sablonszöveg.
2015. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj drága, ennyire nem lehetsz naiv 20 évesen :)

Az emberek ebben nagyon jó színészek ezt tényleg bárki elmondja a másiknak akár nőnek akár férfinak. Még úgy is, hogy érzékien tűnjön.


De van aki komolyan gondolja.

2015. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Pont hogy azért nem vagyok naiv, mert ezek szerint eddig egész életemben sikerült kiszúrnom az ilyen alakokat :) A kétszínűséget és a hazudozást messziről megérzem, ezért nem is állok kapcsolatban ilyen emberekkel.
2015. jún. 10. 21:47
 14/20 anonim ***** válasza:

A pasik 99%-ban hazudnak, ha szerencsés vagy éppen akkor ott pont beleesel az 1%-ba.

ha igy gondolkozol róluk, akkor sokkal jobban fogod venni az akadályokat:D és feleslegesen nem fogsz agyalni:D

2015. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem őszintének tűnik.

Csak azt ne értem, miért tetted fel a kérdést? Kételkedsz? Benne vagy magadban?

Amúgy annyiból igaza van a többieknek, hogy sajnos 20 évesen még elég kevés tapasztalatod lehet párkapcsolatok terén (nem a párkapcsolatok számát illetően, hanem a mély érzelmek és emberismeret terén).


Sajnos, ha valaki azt hazudja hogy szeret, sokszor maga is elhiszi, hogy így van. Neked kell rájönnöd, hogy neki koránt sem azt jelenti ez a szó, mint neked. És ez a nehezebb helyzet, nem az, hogy a szemedbe mondja, hogy csak te vagy és közben van 2 másik...


Nekem a párom nem hazudik, és hidd el, az jobban fáj. Amikor megmondja, hogy már nem vagyok beléd szerelmes, de veled akarom leélni az életem, mert mindennél jobban szeretlek. Egyik szemem sír, a másik nevet, mert megértem, és talán én sem vagyok szerelmes, mert már kiábrándultam a rózsaszín ködös szerelemre való vágyakozásból. De akkor is...

2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ilyet csak a legnagyobb aberrált lelki roncsok hazudnak 7 hónap után.
2015. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 PearlDiver ***** válasza:
Ilyet én is mondtam a barátnőmnek, 7 hónapnál kevesebb idő után is. Komolyan gondoltam, ahogy ma is így gondolom, bár már elhagyott... Hát, nem mondom hogy könnyű lesz ezután nőben megbíznom :-)
2015. jún. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"A pasik 99%-ban hazudnak"


Apád f...szát.

2015. jún. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 199303 ***** válasza:
En bar lanykent valaszolok. De igen siman kepesek :D van egy ismerosom korkulonbsegunkbol adodoan az apam lehetne es hogy ezt kompenzálni tudja minden ilyesmit mond, csak hogy szerinte eltudja erni a celjat :D
2015. jún. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha messziről kiszúrod a hazugságot, akkor ugyan minek írtál? Nagyon jó, hogy ennyire magabiztos vagy, de Te se tudhatsz mindent. Ez is azt bizonyítja, hogy kételkedsz magadban.

A megnyilvánulásod, hogy " ilyen alakok".....elmész te a jó pics@ba drága! Kérdeztél válszolunk és minősítesz minket iismeretlenül? Hogy jösz te ahhoz? Remélem kihasználnak is kidobnak a francba, akkor gondolkodhatsz, hgy ki az ilyen

2015. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!