Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti hazudnátok ilyet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hazudnátok ilyet egy nőnek?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen szavakat csak szerelmes férfi mondhat/ csak szerelmes férfinek kellene mondania.


- Nagyon nagyon szeretlek, gyönyörű vagy, egy igazi érett, gondoskodó, talpraesett nő. A nő. Te vagy a legszebb dolog az életemben.


Mindezt 7 hónap után este alvás előtt összebújva. Tudom hogy a barátomnak teljesen tiszták az érzései irántam.


Szerintetek van olyan férfi aki képes lenne ilyen szavakkal hazudni a nőnek csupán a szexért? Lányok nektek mik voltak a legdurvább hazugságok amikbe beleszaladtatok? És ti fiúk?


20/L


2015. jún. 10. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Hahh a férfiak a szexért bármit képesek hazudni, ne legyél már ilyen naív! :D
2015. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de biztos van aki a csillagokat lehazudná egy szexért.
2015. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én a kapcsolatomban biztos vagyok, azt nem kértem hogy arról alkossatok véleményt csupán a ti eseteitekre vagyok kíváncsi.
2015. jún. 10. 21:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap után hihető.


7 perc után nem...

2015. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik mondatoddal ütöd a másikat! Ha ennyire nem bizol meg benne,akkor erölködsz,egyáltalán ha ennyire bízol benne minek ez a kérdés?? Szerintem saját érzéseiddel,magaddal sem vagy tisztában,itt a legnagyobb gond! Elöszôr arra fókuszálj,utána a pasikra! Sok sikert!
2015. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed 20 évesen?

Ezt simán a képébe hazudja az ember bárkinek még csillogó bociszemekkel is.

2015. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szövegértés egyes utolsó :D a szövegemben szó nem esett arról hogy nem bíznék a páromban. Csak hoztam egy példát, hogy mit mondott nekem és kíváncsi vagyok hogy más képes lenne-e ilyet hazudni egy lánynak. Szerintem nagyon szép szavak amiket csak egy szerelmes férfi mond.
2015. jún. 10. 21:35
 8/20 anonim ***** válasza:

Hogyne füllentenék ha puncit akarok :D tényleg kicsit naiv vagy.

Az, hogy szeretlek, te vagy a legszebb, a te puncid a legvarázslatosabb a pasik szókincsének az elején van mikor kefélni akarnak :D

2015. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ez most kicsit lelombozott hogy ilyen alakok vesznek körül. Dehát az áskálódást hazugságot és rosszindulatot megszokhattam volna már.
2015. jún. 10. 21:36
 10/20 anonim ***** válasza:
azt a hangsúlyon lehet hallani hogy komolyan gondolja-e, persze képesek vagyunk ilyet bekamuzni ahogy a nők is hasonlókat de elég könnyen levehető hogy komolyan gondolta-e
2015. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!