Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiélte magát ezért nem kiván?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiélte magát ezért nem kiván?

Figyelt kérdés
A barátom volt az elsö fiu az életemben. Mielött lefeküdtünk volna sokszor probálkozott hogy a bugyimba jusson, de amiota volt szex azota nem annyira. Persze volt hogy probálkozott meg minden én mindig bele mentem. Aztán volt hogy én kezdeményeztem és közölte hogy ö irányit igy csak akkor szexelünk ha ö akar. Volt hogy nem volt kedve és mondtam hogy nekem se. Erre elkezdett simogatni meg minden hogy felizgasson és szex legyen pedig elötte nem volt kedve. Volt egy nagyobb veszekedésünk ahol mondtam neki hogy mivel szüz voltam én még kiváncsi vagyok sokmindenre én szexelni akarok nem csak akkor mikor neki van kedve. Meg hogy nekem több szex lenne az igényem. Erre azt mondta hogy ö már kiélte magát (22 éves). Nagyon rosszul esett. Most oké hogy elöttem volt jocskán nöje tudom jol, de ne engem büntessen már mert ö kiélte magát. Nagyon jol tudta hogy szüz vagyok és hogy ha szex lesz valoszinü utána lesem lehet majd löni. Nem értem .. :( 18l
2015. jún. 10. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj ilyen sráccal,mert ez elég szemét hozzáállás tőle. Van lehetőséged neked is "kiélni magad",felfedezni a szex élményeit. Ha ebben a jelenlegi párod nem partner,akkor meg sem érdemel. Olyan meg nem lehet egy kapcsolatban,hogy egyoldalúan csak akkor van szex,ha az egyik fél kívánja. Ez kölcsönösen működik.
2015. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd ott ezt a bunkot...
2015. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy eléggé kihasznált téged és te is megvoltál neki és részéről ennyi. Hagyd ott és keress egy olyant aki megbecsül téged és azért fekszik le veled , mert szeret.
2015. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van, mégis mit képzelsz? Végre a helyedre kerültél, te cseléd!
2015. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dugj félre, aztán ha találsz jobbat, hagyd ott ezt a mostanit. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy várj, hogy a pasid méltóztasson nagy kegyesen megdugni szívességből. Nincs neked egy csöppnyi önbecsülésed sem?
2015. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kellett neked az ügyeletes rosszfiú. Ja, hogy sz...rba se néz? Ez bizony ezzel jár.

Az meg elég baj ha valaki már 22 évesen elérte a szexualitása csúcsát.

2015. jún. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az én reszortom a megcsalás.. :)

kedves utolso szerintem te egy alacsony önbecsülésü pasi vagy aki féltékeny a "rosszfiukra" mert jobb és több nöjük van mint neked. Amugy meg nem volt az elején rosszfiu. Nem ezt az oldalát mutatta. Szoval nem kell a b u n k o kioktato stilusod.

2015. jún. 11. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor telibe találtam. Nem vagyok féltékeny senkire, az idióta rosszfiú, jófiú címkét amúgy is rühellem. Mellesleg te magad is egyetértesz velem, művek elismerés, hogy korábban nem ilyen volt. Akkor tehát most ilyen. Mivel korábban jó volt, akkor minden meg van bocsájtvs neki. Nem vaj ha lexar, sőt ettől még izgibb lesz, mert te fogod megváltoztatni. Ha te is ilyen felmosórongy vagy, aki élvezi az alázást és nem fogadja neg a tanácsokat, minek rinyálsz itt? A válaszomban semmi sértő nem volt. Ha neked nem tetszik az igazság, a te bajod. Mellesleg a hülye f..szparaszt pasiddal beszélj így bmeg, aki szextárgynak használ, mert velem nem fogsz. Ja, higy vele nem mersz.
2015. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!