Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen körülményes vele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen körülményes vele a szex?

Figyelt kérdés

Összeszámoltam, és pontosan 17 feltételnek kell teljesülnie ahhoz hogy a barátomnak "kedve legyen" a szexhez.Ezek a következők:


-még vagy már sötét van kint

-ajtó kulcsra zárva

-ablak csukva

-roló lehúzva

-villany felkapcsolva

-aznap már elvégezte a nagydolgát

-közvetlenül előtte volt pisilni

-megbeszéltük hogy mikor fogunk szexelni (pl a film után, fél nyolckor, miután beszélt az apjával stb)

-kb 2-3 órája evett

-ivott

-egy bizonyos óvszerből van nálunk legalább kettő darab

-elmentünk együtt fürdeni (ha pár órával előtte voltunk, vagy külön, úgy nem jó)

-22-28 C fok van

-cigizett

-a telefon ki van kapcsolva

-otthon vagyunk az ágyban

-aznap már legalább egyszer mondtam neki hogy szeretem


Ha ez mind megvan, akkor mehet a dolog. És jó is vele a szex, kifejezetten jó, de hiányzik a spontaneitás belőle. Meg hogy őszinte legyek kicsit bosszant ez a műsor ami előtte van. Vajon miért csinálja ezt? Ha rákérdezek csak annyi a válasz hogy mert ő csak így tud, csak így jó stb. De miért? Tudok én ezzel esetleg valamit csinálni, vagy szokjam meg és kész?



2015. jún. 10. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem először, h milyen bonyolult csaj lehet. :D
2015. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezeknek a nagy része könnyen magarázható, arra szolgálnak hogy senki és semmi ne tudjon megzavarni titeket (legfőképp őt) a aktus közben, hogy ő biztonságban érezze magát, nyugodott legyen. Vannak ilyen emberek, akiknek nem megy a spontaneitás, mert, legfőképp, rá kell hangolódni a dologra (általában a nőkre igaz, de akad kivétel).

Másfelől meg kérdezd őt; komolyan ha már valaki párkapcsolatban él akkor beszéljen a problémáiról a párjával.

2015. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Erőszakold meg. Mondjuk a feltételeiből csinálj meg hármat és aztán vadulj be. A három feltétel redőny lehúz, villany felkapcsol, ajtó bezár. Azután letámadod, ráülsz az arcára és nyalassd ki magad, bánj vele durván.
2015. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
30 éves korotokra már az is feltétel lesz, hogy a karakószörcsögi öregfiúk 8:2 -es szögletarányt játsszanak a második félidőben.
2015. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!