Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm napi 24-ben menstruál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm napi 24-ben menstruál?

Figyelt kérdés

Csak mert ingerült... Szinte mindig. És én úgy tudom, hogy a nők akkor idegesek ha menstruálnak... csak mert oka sincs.


Amikor menstruál igazából akkor se tudok róla, mert mi akkor is szexelünk és nem volt még rá példa, hogy véres harcok folyjanak.


2015. jún. 9. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mert idegbeteg
2015. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Túl sokat idegeskedik.. énis sokat idegeskedem..nem csak akkr vagyunk mi nők idegesek ha megvan..egy nő átlagosan 1hónapban max 7-8nap. De ki is találhatja,hogy megvan neki..

Nállam sincs vér szex közben olyankor.mindenkinél más:)

2015. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 24-ben menstruál... xD

Tudod, ha egy nőnek megvan, akkor nem hogy napi 24-ben, de 5-8 napig 24ben menstruál :D Nem akkor lesz ideges, ha éppen kifolyik belőle a vér :D (bocsi, de akkor is :D )

2015. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát csak az lenne reális, hogy menstruáció előtt 1,5 héttel menstruáció alatt és menstrucáió után 1 héttel még tartanak az elő és utóhatások. Mint pre és posztmenstruációs tünetek...


Nem idegbeteg :) Csak ingerült nagyon.

2015. jún. 9. 22:25
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as én úgy értettem hogy napi 24-ben havi 31 nap. :)


Fentebb leírtam a példát, szerintem neki pre és poszt menstruációja is van így 1-1-1 hét azaz 3 :)


Tényleg legtöbbször indokolatlanul ideges.

2015. jún. 9. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:

nemcsak a menstruációtól lehet valaki ingerült....

pl engem már ez a kérdés is feldühít, hogy a férfiak ilyen egyszerűnek érzik ezt.

"csak menstruál" = kit érdekel ha dühöng, biztos nem bennem férfiban van a baj, hanem csak benne.


érett dolog!


21/L

2015. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mégegyszer leírom, hogy mi jó viszonyban vagyunk, csak folyton ingerült és ideges. Mi sosem vitatkozunk, maximum ő hangoskodik, vagy pityereg, mert kiborul. De nem miattam.


A probléma az, hogy konkrétan semmi oka nincs a legtöbbször. Ezért írtam hogy menstruál.

2015. jún. 10. 10:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy egyszerűen ilyen és kész?...

Érzékenyebb, és hisztisebb, ennyi. vannak még ilyenek bőven.

Nem kell ezt a menzeszre fogni.

fogadd el.

2015. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6! Igazad van.
2015. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!