Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire mentetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire mentetek bele az anális szexbe a párotokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék kort is kérni.

Nagyon szeretem a páromat, nagyon meghitt a kapcsolatunk, de sajnos az előttem lévő barátnőjével szeretkeztek análisan is, és amióta ezt megízlelte azóta meséli, hogy erre nagyon vágyik. De én gyakorlatilag 100 %-ban elzárkózom előle.

Sajnos még a szexet sem élvezem annyira, amennyire szerintem normális lenne...



2015. jún. 9. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem baj, ha nem akarod. Majd megcsal valakivel, aki engedi.
2015. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát tudom, hogy nem kényszerítene, és emiatt nem csalna meg.

De annyira idegenkedek a dologtól, hogy egyelőre nem hiszem, hogy megtenném. De persze, az idő majd eldönti.

2015. jún. 10. 21:03
 13/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg, ha egy fiú emiatt megcsalja a barátnőjét, azzal jobb nem is foglalkozni, mert a szeretetnél többet érnek a vágyai...
2015. jún. 10. 21:09
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

A férfiaknál manapság már elvárás az anál. Kötelezően élvezni is kell. Vagy legalább tűrni.


Amúgy miért nem élvezed rendesen a szexet?

2015. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Az anált én nem tartom természetesnek, mindennek megvan a funkciója, és a szexre a hüvely lett teremtve.. de persze hozzáállás kérdése. Ha valakinek jó, akkor csinálja nyugodtan.


A szexben meg nehezen tudom elengedni magamat... pedig nagyon szeretem a páromat. De csak néha kellemes és az is csak akkor már csináljuk egy ideje. Valamint nem vágyom rá elégszer... De ezen feltétlen változtatni akarok, csak nem tudom hogyan kellene.

2015. jún. 16. 15:08
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek nem fáj, ha nem tudsz róla. Csak kevesebb pénz jutna rád.
2015. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
71%, látom, keményen dolgozol rajta, hogy terjeszd a fóbiáidat. Így kell ezt, hátha szegény kérdező eddig még nem érezte azt, hogy az análszex miatt most az egész élete tönkremegy, hát nosza, verd a fejébe keményen, nehogy már a végén ne legyen olyan nyomorult, mint te!
2015. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Itt több 71% van, nem tudom, konkrétan melyikünkre céloztál :D


Kedves Kérdező!Annak oka van, hogy valamiért nem tudod elengedni magad szex közben. Valami rossz tapasztalatod volt? Ha ezek mellett még az anált is erőlteti, amit Te nem szeretnél, ezzel nem lesztek előrébb...

2015. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz 18-as te és én egyek vagyunk!
2015. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19 :D Ezen jót nevettem :D
2015. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!