Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire mentetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire mentetek bele az anális szexbe a párotokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék kort is kérni.

Nagyon szeretem a páromat, nagyon meghitt a kapcsolatunk, de sajnos az előttem lévő barátnőjével szeretkeztek análisan is, és amióta ezt megízlelte azóta meséli, hogy erre nagyon vágyik. De én gyakorlatilag 100 %-ban elzárkózom előle.

Sajnos még a szexet sem élvezem annyira, amennyire szerintem normális lenne...



2015. jún. 9. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire sem! Én elzárkózom az anális szex elől, nem tetszik és nem is akarom kipróbálni... ez van, nem is csinált problémát ebből a párom...
2015. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Semennyire. Se a párom, se a két exem nem hozta fel egy több éves párkapcsolatban sem még a leghalványabb utalás szintjén sem, hogy érdekelné őket, pedig őszintén, tabuk nélkül tudtuk beszélni a vágyaikról egymással.


Mondjuk engem sem vonz egyáltalán, úgyhogy mi ebben szerencsések vagyunk.


Ha még a szexet sem élvezed annyira, mint amennyire szerinted lehetne, vagy "normális lenne", akkor nem hinném, hogy jó ötlet lenne, de nyilván te tudod.


Szerinted mi az oka, hogy nem élvezed annyira vele a szexet? Orgazmusod azért van vele?

2015. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

egy régebbi exemmel egyszer kipróbáltam kíváncsiságból, azóta többet inkább nem kértem belőle. egy későbbi barátom nagyon győzködött, hetente mondogatta, de nem értette meg, hogy én nagyon nem akarom. (nem is lett végül.)

mostani párommal meg megbeszéltük a dolgot, és egyetértettünk, hogy egyikünknek sem tetszett korábban, szóval nem is lesz ilyen. de én élvezem vele a szexet nagyon :)

2015. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

mi szoktuk csinálni, bár nem minden nap

24L 42F

2015. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

mi is szoktuk csinálni hetente legfejlebb egyszer


22/L 21/F

2015. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannal az anállal, szóval semennyire
2015. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi kb kéthetente egyszer csináljuk. Nem rossz, de nekem nem létszükségem.
2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt: N 38
2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Semennyire. Szerencsere a partneremet sem izgatja ez, de akkor sem csinalnam, ha igen..
2015. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Joe.38 ***** válasza:
86%

Mi a.párommal.rendszeresen.

35L 45F

2015. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!