Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor meg van a havi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor meg van a havi, de a barátotok kéri, hogy verjétek ki, van hogy nemet mondotok? Ha igen miért? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nekem megvan akkor próbálok a kedvébe járni,hogy legalább neki jó legyen :)
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy verem ki neki :D nemár!
2015. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha két csatornaváltás közt kijelentené, hogy verjem már ki neki elküldeném a francba.


Ha bújik, kedveskedik és meghozza a kedvem ahhoz, hogy eljátsszak vele akkor szívesen kielégítem kézzel vagy orálisan.


Kell némi felvezetés azokon a napokon is, ha csak kéri az nem igazán hozza meg a kedvem.

2015. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mi ilyenkor is szoktunk szeretkezni :)

persze mindig próbálom figyelmeztetni,hogy biztos vagy benne? de ő hajthatatlan,még ilyenkor is képes velem szexelni,és kényeztetni is akár.

Persze rakunk magunk alá törölközőt.

Nem is értem,mert nem bírja a vért, de ha a szexről van szó, semmi nem érdekli. Én jól járok ilyenkor is,mert ha agyon görcsölök, a szextől nekem eszokott múlni,nyilván az orgazmus miatt.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, előforul,hogy nemt mondok a szexre(mikor az eslő két három napnál járok,olynakor sok van még) és ilynekor,máshogy elégítem ki a páromat kárpótlásul :)

2015. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem hangulatfüggő, éppen ezért a párom nem is kér. Tudja, hogy ha éppen nem fáj, és be vagoyk indulva, akkor úgyis ki fogom elégíteni, kérés nélkül is. Ha meg nem érzem magam jól, vagy csak szimplán nincs kedvem hozzá, akkor meg nem (egyébként ha valamelyikőnk fáradt, vagy nincs olyan hangulatban, akkor egyébként sem szoktunk. Volt már példa rá mindkettőnk részéről, hogy szimplán azt mondtuk, majd holnap. Ha valamelyikőnk nem élvezi, akkor nem jó az egész). Ha olyan kedve van, akkor max kiveri, és ennyi
2015. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kér ilyet sose, se egy nő akkor talán még kívánósabb, ha megvan neki. Így sokszor kezdeményezek olyankor én is és ő is. Ha nincs épp túl sok akkor rendesen szexelünk. Ha sok van, akkor ő csak izgat én meg elviszem kézzel/szájjal. Csupán kérnie kevés lenne, de olyat nem is csinál.

Ha eléggé felizgat, akkor jól esik elvinni.

2015. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!