Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek a fiúknak az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a fiúknak az ilyen méretes lányok?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 98 kg nagy mell nagy popsi :) Ezt szeretik a fiúk?
2015. jún. 5. 21:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Igaz nem fiú vagyok, hanem biszex lány, de nekem bejön, ha egy nőn van mit fogni...:)
2015. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"azért téged választanak mert te adod könnyen magad..."


Hát 3 hónap után lehet csak szex, ha ez könnyen adás, akkor valóban könnyen adom magam

2015. jún. 5. 23:03
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor nincs kétség, jó tested van :D
2015. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
van rajta mit fogni ? Minimum 40kg!! túlsúly van rajta, szerintem csoda, hogy még kap levegőt és ver a szíve
2015. jún. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Csak mindenkinek aki képet akart látni róla:

[link]


Viszonyítási alap ként, innentől döntse el mindenki maga biztatni akarja-e szerencsétlen még a hülyeségre, nem értem nem szoktál emberekkel találkozni ? Senki az ég világon nem mondta még neked, hogy hamar meg fogsz halni, ha így folytatod ? Ha betegséged van el kell menni orvoshoz megnézetni a hormon szintjeidet, ha viszont nincs akkor pedig irtózatosan igénytelen lehetsz, hogy hagytad magaddal ezt történni, és te komolyan elhiszed, hogy ez BÁJ mert volt pár barom akinek hájfétise van és képes volt hozzád nyúlni ? Nem értem mire ez a nagy ön bizalom, alapjáraton nem vagyok ennyire paraszt, de neked még mellé a modorod is szörnyű. Kedves kommentelők ti pedig gondolkozzatok el rajta mire is buzdítjátok itt, hogy nektek ez mennyire bejön, sokszor jobb az igazság még, ha fáj is !

2015. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

25.

Egyáltalán nem így nézek ki ez undorító!!!!!!!!!!!!!


Csak annyit mondok GENETIKA!

Apám anyám nagymamám, mind ilyen kivételes méretekkel áldotta meg az isten, mellé még jó genetikával. Nagymamám 92 éves és még nagyobb, mint én, szóval........

2015. jún. 6. 12:07
 27/27 anonim ***** válasza:

Húú de fake kérdés:D

Persze 165 centi és egy mázsa és mindenki csak téged akar:D Ez tényleg elég valóságos.

Ha a barátnőid ,,csontok'' akkor te mi vagy?

Ettől jobb kamut is kitalálhattál volna. Amúgy meg ha olyan valós lenne a kérdés ilyen egóval már simán tettél volna 1 képet.


A netes kapcsolatok egyébként sem nevezhetők igazinak.

2015. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!