Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek a fiúknak az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a fiúknak az ilyen méretes lányok?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok és 98 kg nagy mell nagy popsi :) Ezt szeretik a fiúk?
2015. jún. 5. 21:23
1 2 3
 11/27 megmondo007 ***** válasza:
Bizonyosan van, de kisebbséget alkotnak. ha van lehetőséged pl nem akadályoz betegség akkor adj le egy 25 kilót legalább ehhez a magassághoz, nem lesz se könnyű se gyors de megéri. több fiú, több önbizalom, jobb egészségi állapot, több lehetőség. ha pedig akadályozva vagy akkor sincs semmi veszve.
2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be. Szexelni szexelnék ilyennel, de barátnőnek nem kéne.
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"Bizonyosan van, de kisebbséget alkotnak. ha van lehetőséged pl nem akadályoz betegség akkor adj le egy 25 kilót legalább ehhez a magassághoz, nem lesz se könnyű se gyors de megéri. több fiú, több önbizalom, jobb egészségi állapot, több lehetőség. ha pedig akadályozva vagy akkor sincs semmi veszve."


Hát te bolond vagy DEHOGY AKAROK ETTŐL A BÁJTÓL MEGVÁLNI.

Így is van önbizalom úgy érzem, eléggé és hidd el szerintem nagyobb sikereim vannak a pasiknál, mint ha vékony lennél. pl: amikor vékony csontokkal (barátnőkkel) pasik közé megyek, engem akarnak, csak azt nem tudom, hogy a fiúk közötti sikerem minek tudható be a méreteimnek vagy a bájamnak, személyiségemnek.

2015. jún. 5. 21:38
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is-is.

Lehet, hogy ezért vagy a fiúk kedvence...meg most már a mienk is :P

2015. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Béla1977 ***** válasza:
Egészségügyi probléma lehet belőle,ha nem adsz le vagy 20 kilót..Párom is 167cm és 98 kg VOLT..leadott 20 kilót és hidd el sokkal jobb neki ,mozgás,takarítás,szex,önbizalom..És sokkal egézségesebb..
2015. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Alkalomszerűen be tud indítani. De tényleg nem egy cm/kg arányszám mutatja meg, ki mennyire szexi.

24/F

2015. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 megmondo007 ***** válasza:

kedves kérdező nem bolond vagyok csak normális. nem a prehisztorikumban élő ember. persze a pálcika sem jobb.


#15 hallottad hogy nem akar lefogyni, majd rájön hogy maga alatt vágja a fát.

2015. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Megmutatod magad, kedves kérdező? :)
2015. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
azért téged választanak mert te adod könnyen magad...
2015. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem alapvetően nincsen bajom a husis lányokkal. Viszont van különbség husis és husis között is... Ha küldenél képet többet tudnék mondani.

2015. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!