Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányk meztelenül napozás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányk meztelenül napozás?

Figyelt kérdés

Lányok meztelenül napozás?Vagy csak bikiniben?

kor?



2015. jún. 5. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Itthon a kertben szoktam meztelenül napozni. 16/L
2015. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
1-es: nem zavar, hogy az öntözőberendezés néha rádspricceli a vizet?
2015. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nincsen :D 1es voltam
2015. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Eddig hány privátot kaptál? :)
2015. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4es inkább az a kérdés, hogy hányra válaszoltam :D kb 1re aki normàlisnak talàltam.:) 1es voltam
2015. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tehetem meztelenül nspozom. Ma egész nap meztelenkedtem a nagynéném nyaralójában. 35/N
2015. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A melltartót néha le merem venni, de meztelenül azért nem napoznék, sajna a szomszéd átlát :/ Ha lenne egy olyan hely, ahol tutira nem látnának mások, akkor meztelenül napoznék. 24L
2015. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
barátomék kertjében szoktam ha nincsenek otthon a szülei
2015. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokat szoktam. Van erkély a tetőterünkön ahová nem látnak be a szomszédok mert a környéken ez van a legmagasabban oldalt a korlát teljesen le van burkolva oldalról lehetetlen belátni. Maximum az egyik ház tetejéről látnának be de erre minimális az esély.


Én gyakran napozok meztelenül, utálom ha meglátszik a bikinim nyoma. Én keveset töltök közvetlenül a napfénynél mert nagyon érzékeny a bőröm és hiába kenem rendesen naptejjel így is vigyáznom kell, bár ehhez képest elég szépen letudok barnulni ha már megvan az alapszínem nem olyan veszélyes. De strandon például ha órákat vagyok napon vagy a vízben mert nagyon sokat szeretek vízben lenni akkor hosszú ujjú fürdőruhát veszek vagy tornadresszt hogy ne égjen le a vállam mert az nagyon érzékeny sajnos és ha kint mászkálok vagy olvasok esetleg büfébe megyek akkor sem kell folyton magamra dobnom a törölközőt hogy védve legyek.

Itthon 10-15 percet napozok maximum utána kinyitom a napernyőt és úgy fél árnyákba inkább olvasok vagy pihenek tovább. Én így is eléggé tudok izzadni, és én ilyen melegbe már bent a lakásba is meztelenkedem vagy maximum egy bugyit veszek fel. Most is csak egy nagyon vékony ruha van rajtam mert az öcsém egyik haverja is itt van és ugye bármikor feljöhetnek ha épp olyan kedvük van.


De amikor egyedül vagyok itthon akkor órákat töltök meztelenül. Sokszor még a kertbe is meztelenül megyek le ha épp a legalsó szintre kell lemennem valamiért szerencsére oda is nehezen látnak át, bár a kockázat elég nagy hogy észrevesznek, de engem ez nem szokott zavarni.


24/N

2015. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Meztelenül is szoktam elég gyakran,mikor nagy melegek vannak napokig.

32N

2015. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!