Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után tényleg van olyan hogy húdemegkívántam egy cigit? Vagy ez csak a filmekben van?

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha dohányzol, akkor eléggé jól tud esni.
2015. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Allitolag aki dohanyzik annal jol esik ragyujtani. Voltam egy ferfival aki szex utan rogton ragyujtott mert annyira kivanta es jol esett neki.

Nem szerettem azt a buzt ...

2015. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van. Főleg ha olyan helyen szexel az ember, ahol fel se kell utána kelni, hanem az ágyban meztelenül fekve rá lehet gyújtani... na az valami eszméletlen jó dolog.

Mondjuk annyira azért nem, hogy itthon is rágyújtsunk utána, mert a füstmentes lakás még jobb :D

2015. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dohányzok nagyon régen, sok nővel voltam, de nem nagyon rémlik olyan, hogy utána azért ott hagytam volna, hogy rágyújtsak. Nekem nem szokott hiányozni. De egy forró, csülkös bableves után isteni rágyujtani :)
2015. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a jó idő miatt most már éjjel-nappal nyitva van az ablak a szobámban, így szex után a párom mindig megragadja az alkalmat arra hogy elszívjon egy cigit az ablakban. Mindig meg is jegyzi, hogy szex után milyen jól esik neki, tehát nem csak a filmekben fordul elő.:)
2015. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!