Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti maszturbáltatok már párnával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maszturbáltatok már párnával?

Figyelt kérdés
Én a kedvenc maszturbálás technikámról szeretnék írni. 24 éves lány vagyok és kb 14 éves korom óta maszturbálok. Tudom hogy sokféle módszer van pl kézzel, zuhanyrózsával, vízsugárral, maszírozóval... Igazából egyikkel sem sikerül magam eljuttatni a csúcsra. Intenzívebb orgazmus-élményt csak az adja, mikor párnát szorítok erősen a lábaim közé, hogy erősen nyomja a puncimat és azon mozgok előre hátra mintha lovagolnék. Ez háton fekve is működik, mondjuk akkor a kezemmel rá kell segíteni... Eközben arról fantáziálok, hogy egy fiú hátulról dug engem. Hason fekve érem el mindig a legnagyobb orgazmust, utána még percekig tart a hatása. Ilyen módszerrel több orgazmusom is van egymás után. Akkora löketet ad, hogy szinte szétszakít az orgazmus. Nagyon jó élmény párnával maszturbálni, számomra ez az egyetlen módszer, és a mai napig nem tudom, hogy ez csikló vagy hüvelyi orgazmus e. Nem a csiklómat izgatom hanem erősen befeszítem a vaginaizmomat és úgy mozgok fel-alá, mintha pénisz járna benne. Párommal is csak ugyanezekben a pózokban tudok elmenni a csúcsra, lovagló pózban vagy hason fekve hátulról miközben párnát szorítok a lábaim közé, de nincs alkalom hogy ne legyen orgazmusom. Hogy érhetem el más pózban az orgazmust a párommal? Pl misszionárius vagy kutyapózban? Mert ott ügye nem tudod befeszíteni a hüvelyizmot. Muszáj mindig befeszíteni mert csak csiklóizgatással nem megy.

2015. jún. 5. 12:41
1 2
 11/12 anonim válasza:
55%
Hááát én meg nem próbáltam de ha mar mindenki ezt mondja akkor ki kell próbálnom
2015. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Imádok párnával masztizni. Ma is volt már pár ilyen maszti menetem.
2017. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!