Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell parnaval megtamasz...

Hogyan kell parnaval megtamasztani a hasat? 31hkm

Figyelt kérdés
Akarhogyan probalom kenyelmetlen mindenhogy. Le tudnatok irni hogy mekkora parna es pontosan hova kell tenni. ( oldalt fekve) ertem :) Szenvedek az alvassal, haton fekve a leg kenyelmesebb de ugy meg nem szabad sajnos...
2014. szept. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem párnát, hanem vastag takarót csavartam hengerbe, és azt tettem oldalt fekvésben magam mellé szorosan, és a lábaimmal és a kezeimmel azt szorongatom minden éjjel.

Ezt az első babámmal tapasztaltam ki, most így 37 hetesen másképp el sem tudnám képzelni az alvást.

A szoptatós párna jó erre a célra is.

2014. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, osztom az első véleményét. Én szopipárnával alszom ugyanígy. :-) 36+2 hkm.
2014. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :) Ki fogom probalni. En meg azthittem hogy a has alá kell tenni :DD
2014. szept. 11. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a párom felé fordulok, és ő rá teszem fel a lábam. Inkább ő hozzá bújok oda, mint egy szoptatós párnához. Főleg hogy szereti ha összeérünk éjjel.

Bár tudom, nem mindenki szeret összebújva aludni.

2014. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!