Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves fiú vagyok, és orvosnak tanulok. Van egy 15 éves unokatesóm (lány), aki arra szokott kérni, ha nálunk van, hogy játsszunk "orvososdit" Igen!!!! 15 éves, és ilyet szeretne játszani, ez már elsőre fura volt nekem is, és kezdtem gyanakodni. Ilyenkor ő felveszi a köpenyemet stb, és én vagyok a betege. A lényeg, hogy ilyenkor történt olyan, hogy ráült a hátamra és bekente, masszírozta, és a múltkor arra kért, hogy boxerre öltözzek le, és meg is fogta a farkamat (csak boxeren keresztül) Arra gyanakszom, hogy ez a játék csak ürügy arra hogy közelebb kerüljön hozzám, úgy érzem vonzódik hozzám, tetszem neki, nem is az a kérdésem, hogy "játsszak-e" vele még ilyen, mert nyilván nem fogok, hanem az, hogy szóljak-e erről az anyjának, aki anyám testvére??? Nem akarom besúgni, és nem akarom hogy kellemetlen helyzetbe kerüljön, de félek, hogy másképp nem fogja abbahagyni. Szerintetek mit csináljak?

2015. jún. 5. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
csak "játsz vele" :)
2015. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Légyszi ne! nem kérek komolytalan válaszokat! ő az unokatesóm, és ez nem normális
2015. jún. 5. 09:12
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Pedig engem kifejezetten izgat az unokatesóm.
2015. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha legközelebb ilyen van, beszéld meg vele, hogy ilyet nem játszunk és álljon le, mert következményei lesznek. csak felfogja
2015. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, de azt mondta ez nála csak játék, része a játéknak, de egy 15 évesről!!! van szó, aki már tisztában van a dolgokkal
2015. jún. 5. 09:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És kényszerít,megzsarol,hogy játssz vele? Nem kell beköpni az anynának,mert az gáz. Mit tud csinálni?Semmit,ráadásul utána is tök kellemetlen szituációk lehetnének.

Inkább mondj neki annyit,hogy nincs kedved játszani,és nem is lesz. Álljon le. Nem hiszem el,hogy olyan nehéz lenni nemet mondani egy 15 éves kiscsajnak,főleg ha nem vonzódsz hozzá.

2015. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Próbálom beleképzelni magam a helyzetbe...

Először én tuti vele beszélném meg a dolgot, tizenöt évesen azért már biztos fel tudná fogni, amit mondasz neki. Meg szerintem az sincs kizárva, hogy magától megoldódik a helyzet.

Ha nem ért a szóból, én akkor szólnék az anyjának.

Sok szerencsét, majd mondd, mire jutottál! :)

19/L

2015. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru megoldas:


-Jatszunk orvososdit!

-Na huzz a p*csaba.


Problema megoldva

2015. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jól mondják, mielőbb le kell állítanod, de nem vagy férfi ha legalább egyszer nem szopatod le :D
2015. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utána is offolhatod de legalább lődd tele a száját egy patronnal

előző voltam

2015. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!