Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek aki 22evesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki 22evesen 5pasival szexelt az ribi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 18:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azért még nem r&banc, elmegy kategória volt itt olyan aki 23 éves létére 29 pasival volt,hozzá igazítva te szűz lány vagy:)
2015. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet leszűrni. Ha két hét alatt történt, akkor igen, de az is elképzelhető, hogy mind az 5 pasival egy-egy évig járt... :D
2015. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Van olyan ismerősöm aki most töltötte be pár napja a 20-at és kb 16 pasival szexelt már. Volt köztük komoly kapcsolat,egyéjszakás kaland! Ő válogatja meg kivel akar bármit is,szereti a szexet és kész. Nem egy olyan csaj akit akárki meg tud húzni.:)
2015. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hát ha egyszerre, akkor igen!! :)
2015. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
Nem, de ha hattal is lefeküdt volna, akkor már igen.
2015. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, de már elég sok.
2015. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Attól függ, hogy egyszerre vagy összesen? :)
2015. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Határeset. Nekem már egy kicsit sok és ennél felmerülne bennem, hogy a lány talán nem feltétlenül a monogám tartós kapcsolatokat szereti.


Félre ne értsetek, egy csinos ribit szívesen megdugok akár ha előtt 50 pasival is volt az életben, de kapcsolatra nem kellene. Tartós kapcsolatot csak olyannal tudok elképzelni, akinek egyszerűen a számain is látszik hogy ő maga is azokat szereti.


Minden korú lányra kb. megvan hogy hány partner az elfogadható számomra. A legutóbbi barátnőmmel 20 éves korában jöttem össze és én voltam neki a harmadik fiú (szexuálisan). Azzal semmi bajom nem volt.

2015. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!