Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi magas nagyobb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi magas nagyobb az esélye hogy a farka nagyobb, vastagabb?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg angolul, mielőtt angol nyelvű kutatási eredményeket linkelsz. Csak az elsőt olvastam el, de sehol sem írja, hogy a magasabb embereknek nagyobb a pénisze. Arról szól a cikk, hogy a magasság hogyan függ össze azzal, hogy a nők mennyire találnak valakit vonzónak, és mennyire találják ideálisnak a pénisze méretét.
2015. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a google huszár xD
2015. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elolvastam a rend kedvéért a másodikat is, és rájöttem, hogy tényleg nem tudsz angolul :( A másodikban azt írja, hogy városi legendaként terjed ez az összefüggés, felsorol több kutatási eredményt is - mindegyik azt írja, hogy nem találtak kapcsolatot a magasság és a péniszméret között. Utána leírja, hogy saját tapasztalata szerint a legmagasabb férfi, akivel volt, az rendelkezett a legnagyobb pénisszel, és a legalacsonyabb a legkisebbel, de szerintem azzal te is tisztában vagy, hogy ebből semmilyen általános érvényű dolgot nem lehet levonni. Ennyit erről.
2015. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igazad van. Volt az elsőben egy mondat amit az átfutásakor ide illőnek találtam, de másodszorra elolvasva rosszul fordítottam. Felsőfokú angol nyelvvizsgám van, 12 évig tanultam iskolában angolt (7-19 éves korom közt) és ma is napi szinten használom, csak félreolvastam, amit tételmondatnak gondoltam.


12:

Te el sem olvastad magadtól csak a másik válaszoló kommentje alapján írtál. Semmi súlya a válaszodnak így. A másik válaszoló kismilliószor értelmesebb ember, mint te vagy.

Egyéb:


Most találtam egy jó kutatást, ami a legelső válaszomat támasztja alá. Vagyis hogy nem minden esetben, de LEGTÖBBSZÖR, ÁLTALÁBAN bizony van erős korreláció egy férfi péniszmérete és magassága között. Ezt az írást most nem csak átfutottam, hanem rendesen el is olvastam, tanulva az előző hibámból.


Cikk:

[link]


Egyszerű kis grafikon a cikkből:

[link]

2015. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az írás tételmondata:


"A man reporting to be very tall (6’4″ or taller) has a three times greater likelihood of having a large penis than a man reporting himself to be very short (5’4″ or shorter). A very tall man also has three times less of a chance of having a small penis than a very short man."


Magyarul:

"Egy férfinak aki magát magasnak vallja (193 cm vagy magasabb) háromszor akkora esélye van annak hogy a pénisze is nagyobb, mint egy olyan embernek, aki alacsonynak (163 cm vagy alacsonyabb) vallja magát. Fordítva is egy nagyon magas embernek háromszor kisebb az esélye arra, hogy kis pénisze legyen, mint egy nagyon alacsony embernek."


Persze látható különbségek nem csak az extrém magasak és extrém alacsonyak közt vannak. Ebben semmi személyes vélemény, szubjektivitás nincs. A kutatást 52 ezer férfi részvételével végezték, úgy jutottak a fentiekre és a cikkben leírt egyebekre. Olvassátok el, mert úgy néz ki ezt a tévhitet, hogy a magasságnak és a péniszméretnek semmi köze egymáshoz egyáltalán, nagyon sok emberben kell lerombolni.

2015. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár, nagy meg még nagyobbal. Szerintem van statisztikai összefüggés.
2015. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!