Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti nem sajnáljátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem sajnáljátok, hogy vége annak a kornak, hogy a nőről le kell varázsolni a ruhát?

Figyelt kérdés
Mert már alapból jóformán meztelenül járnak? Meg már konkrétan ők másznak rátok? Nem vész ki belőletek a vadászösztön? :D
2015. jún. 3. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Azt írtam, hogy nem CSAK az ösztönök irányítanak. MErt igenis, azok is irányítanak. Hol mondtam ilyet, hogy mindenki ösztönlény, csak ÉN nem? Tipikusan abba a hibába esel (mint én is sokszor, bevallom) hogy azt olvasod, amit olvasni akarsz"


Kb az összes hozzászólásodban csak annyit tudsz írni, hogy ösztönök. Vagy már arra sem emlékszel mi írtál?


" luvnyáért sem küzdöttél még meg... Hát persze, luvnyákért nem kell, nőkért igen."


Miért is? Fentebb írtam, hogy nő nem értékesebb mint férfi, ezért küzdeni sem kell érte, ha már Úgyis annyira khangsúlyozza mindenki az egyenjogúságot, ami nem csak az előnyökre vonatkozik. Ha valakinek bejövök, akkor ne szórakozzon velem.


" és hogy nem az első randin dugtok már, hanem legalább a harmadikon. De te ezt nyilván nem bírnád ki. Miért? Csak nem az ösztöneid irányítanak, és nem bírod visszafogni az álló farkadat?"


Húha. Ez igen. Mert ha teszem azt a három randire egyhétwn belül kerül sor, az aztán hatalmas tartás. Mellesleg nem attól lesz valaki értékes, hogy előre megszabja, higy x idő múlva dugok. Már megint ez az ösztöneid és a farkad irányít? Neked válni mélyről jövő gyerekkori traumából fakadó komplexusod


" Azért, mert te is azok közé a férfiak közé tartozol, akik semmit nem tesznek egy nőért. "


Honnan veszed, hogy mit teszek vagy nem teszek meg egy nőért?


" Biztos vagyok benne, hogy van, amikor neked is elhagyja ilyetén mondat drága ajkaidat, hogy a németek milyen munkabíróak, vagy a japánok nem normálisak, még ha tudod is, hogy ez nem igaz minden egyes német vagy japán emberre. :) De ezek csak példák!!"


Ez megint nem tartozik ide.

2015. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki a vitát folytatta, a 13-as volt az utolsó hozzászólásom, csak közben dolgom volt.


Mesélj a tudomány állásáról. Mesélj, mennyi mindenbe tört már bele az evolúciós pszichológia bicskája, különösen laikusok kezében.

Mesélj, mióta számít ösztönnek minden, amit automatikusan végzünk. Rutin, tanult készségek, szocializáció, mint olyanok?

Mesélj, hogyan próbálsz kő primitív, nulladik közelítésnek is gyenge, ezer sebből vérző elgondolásokat alkalmazni kb. mindenkire.

Hárommillió embert qrvának minősítettél ("a mai nők" - Mo.).

Hárommillió embert lustának minősítettél ("a mai férfiak").

Képtelen vagy legalább egy kicsit árnyaltabb kép kialakítására? Abban igazad van, hogy mindenki általánosít, de te azért egy elég extrém példa vagy, remélem, tudod.

2015. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miről beszélsz. Sosem mászott rám egy nő sem, nem kaptam meg egy luvnyát sem.

Azzal meg, hogy kiteszik mindenüket nem nyerek semmit, ellenkezőleg: ez csak kínzás, mert nem kaphatom meg őket.

2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenki válaszát! :)
2015. jún. 4. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!