Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti nem sajnáljátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem sajnáljátok, hogy vége annak a kornak, hogy a nőről le kell varázsolni a ruhát?

Figyelt kérdés
Mert már alapból jóformán meztelenül járnak? Meg már konkrétan ők másznak rátok? Nem vész ki belőletek a vadászösztön? :D
2015. jún. 3. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

És azt tudtad, hogy az emberi faj esetén még tesztoszteronszint-aggresszió összefüggést sem sikerült megbízhatóan kimutatni?


A természeti törvényszerűségekkel nincs mit csinálni, éppen ezért nagyon kedvelt eszköze mindenkinek, aki a lehető legegyszerűbben, ellenérv nélkül le akar nyomni valamit mások torkán.

Épp ezért nem árt egy egészséges kétkedés a biológiai indoklásokkal szemben.

Az evolúciót is a legkülönfélébb, egymásnak sokszor ellentmondó társadalmi jelenségekre húzták már rá.

2015. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jó, rendben, legyen Neked igazad.
2015. jún. 4. 11:38
 13/24 anonim ***** válasza:

Oké, hogy leereszkedő stílust veszel fel, de ehhez nem ártana egy-két fokkal erősebb vitakultúra, értelmesebb érvekkel annál, hogy "ebbe nőttem bele, ergó ez a normális, ez a biológia, mindenki más pedig hülye".


Mellesleg ha (szerinted) az új szerepek szembemennek a természettel, akkor ugyanilyen erővel a régi szerepek is szembemehettek vele. A társadalmi nyomásnak többnyire mindig megvolt az ereje ahhoz, hogy a tagjait szembe kényszerítse a természettel.

2015. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Most meséljek neked az evolúcióról? Hogy minél több utód kellett,a faj megmaradása végett, ezért a hímnek minél több nőstényt kellett szereznie (vadásznia) és nemzenie vele? Aztán ez alkalmazkodott a társadalomhoz, a nőknek még volt tartása, és a férfiaknak harcolni kellett értük, hogy megkapják, és volt mit értékelni.


(Igaz, vannak a matriarchátus társadalmak, ahol a nőnek van minél több partnere, és igazából tökmindegy, hogy ki az apa annak a rahedli kölyöknek, akiket leellik.)


A mai nőkön mi értékelni való van? Mindenki megkapja őket, a férfiaknak csak egy szavukba telik. Ellustultak, a nők meg vadásznak.


Én azt teljesen megértem, hogy ez a férfiaknak és a nőknek is egyaránt tetszik.


Feltettem egy kérdést, hogy zavarja-e a férfinemet, hogy a nők elqrvultak, ezt még csak nem is vettem olyan komolyan. Tudtam, hogy a többségüket nem.


Miért is beszélünk most az evolúcióról és arról, hogy ez mennyire illeszkedik a társadalmi normákba és mennyire nem?


Te azokat a nőket véded, akik qrvulnak, mert szerinted ez így jó, szerintem meg nem. Lehet más a véleményem mint neked? Szerintem igen.

2015. jún. 4. 12:05
 15/24 anonim ***** válasza:

Te vagy a hülye kérdező. Lehet, hogy vannak ösztönei az embereknek, de ha téged ezek irányítanak és nem tudsz gondolkozni, az baj.

Az összes mwgnyilvánulásod ostoba, szűklátókörű általánosítások és sarkítások tömbkelege. A re vajis az, higy nem futnak utának és ha egy másik csaj vonzóbb mint te, sikeresebb a pasiknál és nem játsza az elérhetetlent, akkor csakis k...ca lehet. Hát gratulálok a felettébb értelmes kérdésedhez.

2015. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te bajod akart lenni. Elírtam.
2015. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Szoktam gondolkodni, és nem csak az ösztönök irányítanak, mint a mai embereket... éppen ezért tettem fel a kérdést :D


Szerinted miért rakja ki mindenki a pináját? Nehogy azt mond, hogy ez hosszas megfontolások eredménye a tiniribiknél :D Az ösztön hajtja őket, hogy pasikat fogjanak és "párosodjanak", hogy bámulják őket, a pasiknak meg még a kisujjukat sem kell keresztbe tenni, mert akármelyiket megkapják.


Mikor írtam, hogy az elérhetetlent kell játszani? Egy nő lehet nyitott anélkül is, hogy egyből a pasi ágyába feküdne, ahogy mostanában szokták csinálni. Bár neked ez nyilván nem tetszene.

Lehet tartása... Látod? A mai társadalom kicsit átformálta ezt a szót: tartás... nem az elérhetetlenséget, vagy a konokságot jelenti. :) Csak nem a te agyadat is átformálta a társadalmi morál? :)


Általánosítok... hogy a fenébe ne tenném? Mindenki azt teszi a világon, te is, talán most pont nem (vagy azért, mert te is azok közé tartozol, akikről én elég sok pejoratív jellemzőt mondtam, vagy mert egyszerűen kötözködni akarsz), de hogy szoktál általánosítani, azt nem vonom kétségbe, mivel mindenki teszi. Ezt így, általánosítva kijelenthetem. :D

2015. jún. 4. 12:22
 18/24 anonim ***** válasza:

"Szoktam gondolkodni, és nem csak az ösztönök irányítanak, mint a mai embereket... éppen ezért tettem fel a kérdést"


Ja, mindenki primitív ösztönlény, csak te nem.


" miért rakja ki mindenki a pináját? Nehogy azt mond, hogy ez hosszas megfontolások eredménye a tiniribiknél :D Az ösztön hajtja őket, hogy pasikat fogjanak és "párosodjanak", hogy bámulják őket, a pasiknak meg még a kisujjukat sem kell keresztbe tenni, mert akármelyiket megkapják."


Szóval Szerinted mindenki kirakja a pináját, hogy párosodjanak? Kevesebb National Geographicot kéne nézni. Mellesleg az esetek többségében a nők hiszik azt, hogy nékik alanyi jogon jár a jó minőségű asi és semmit sem kell érte tenniük. Na most majd fognak.


" Egy nő lehet nyitott anélkül is, hogy egyből a pasi ágyába feküdne, ahogy mostanában szokták csinálni. Bár neked ez nyilván nem tetszene."


Igen lehet, de te nyilván képtelen vagy erre, nert csak a puncivillantást tudod kihangsúlyozni. Amúgy tetszik hát. Egyetlen luvnyáért sem küzdöttem még, ugyanis nem értékesebb a ti pinátok, mint a mi f...szunk.


" Csak nem a te agyadat is átformálta a társadalmi morál? :)"


Nem formálta át, mert veled ellentétben nekem vannak önálló gondolataim, nem általánosító baromságokat és sértettségből fakadó fröcsögéseket írok. Mellesleg mindig nem definiáltad a tartás fogalmát, csak azt, higy Szerinted mi nem az.


"Általánosítok... hogy a fenébe ne tenném"


Aha. Nehogy már önálló gondolataid legyenek. Amúgy pont most ismerted be, higy eleve ostobaság az egész mondoandód. Köszi.


" Mindenki azt teszi a világon, te is, talán most pont nem (vagy azért, mert te is azok közé tartozol, akikről én elég sok pejoratív jellemzőt mondtam, vagy mert egyszerűen kötözködni akarsz),"


Légyszives mutasd már meg hol általánosítottam? A te idiótaságaudra reagáltam. Aki itt kötözködik az te vagy. Attól, hogy idegen szavakat használsz, amiknek nem ismered a jelentését nem leszel okosabb.


" de hogy szoktál általánosítani, azt nem vonom kétségbe, mivel mindenki teszi. Ezt így, általánosítva kijelenthetem. "


Ügyes vagy, de ez most rohadtul irreleváns dolog. Sehol nem általánosítottam a kérdésnél és csak ez számít.

2015. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kapitalista szavakkal élve, telített a piC. Bizony nem csak a Férfiak, de a nők között is beindult a verseny, higy jobb partnerhez jussanak. Ha re alkalmatlan vagy, akkor magadra maradsz.
2015. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hülyeségeket írsz. :)


Azt írtam, hogy nem CSAK az ösztönök irányítanak. MErt igenis, azok is irányítanak. Hol mondtam ilyet, hogy mindenki ösztönlény, csak ÉN nem? Tipikusan abba a hibába esel (mint én is sokszor, bevallom) hogy azt olvasod, amit olvasni akarsz.


Egyetlen luvnyáért sem küzdöttél még meg... Hát persze, luvnyákért nem kell, nőkért igen. Ja, és ez nem azt jelenti, hogy valami hétfejű sárkánnyal kell megküzdeni, mielőtt még ezt is félreérted.


A tartást? Már leírtam... a nők nem kiabálnak a fiúk után, nem rakják ki a mellüket, nem csúsznak térden állva a férfiakért (egyébként szerintem a férfiaknak sem kellene ezt csinálniuk... hú. Lehet, hogy capslockkal kellett volna írnom, hogy felfogd... :/ ) és hogy nem az első randin dugtok már, hanem legalább a harmadikon. De te ezt nyilván nem bírnád ki. Miért? Csak nem az ösztöneid irányítanak, és nem bírod visszafogni az álló farkadat?


Látod? Már megint nem olvasol... Írtam, hogy most nem általánosítottál. És hogy eltaláltam? Azért, mert te is azok közé a férfiak közé tartozol, akik semmit nem tesznek egy nőért. :) Biztos vagyok benne, hogy van, amikor neked is elhagyja ilyetén mondat drága ajkaidat, hogy a németek milyen munkabíróak, vagy a japánok nem normálisak, még ha tudod is, hogy ez nem igaz minden egyes német vagy japán emberre. :) De ezek csak példák!!


Minden szónak ismerem a jelentését, amiket leírtam, bár tudom, hogy ezt te úgysem hiszed el, mert nem passzolna abba a képbe, amit kialakítottál rólam.


Én kötözködök? Már rég abbahgytam volna a vitát (Jó, rendben, legyen Neked igazad). Te voltál az, aki nem hagyta ennyiben. :)

2015. jún. 4. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!