Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értik a nők, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értik a nők, hogy olyan férfit keresneek aki mellett nőnek érezhetik magukat?

Figyelt kérdés
Van sok női barátom akitől ha megkérdezem milyen férfire vágynak mindig ezt válaszolják de én ezt nem értem viszont erre nem merek visszakérdezni ,hogy ez náluk mit jelent. Szerintetek?
2015. máj. 31. 22:05
1 2
 11/13 Joe.38 ***** válasza:
Lari fari. Melle beszélés. Sok ember nem tudja megfogalmazni mi a különbség szeretet és szerelem.közt. Elmkndom. A szex. Ennyi..Ilyen gusztustalanul egyszerű. Ma liberalizmus van. A nők brazil mese igen mese sorozatokat láthatnak. A jog a TASZ a Helsinki bizottság a sok szaz nő vedő feminista egyletek azt sugalják a férfi szemet. Ha nem , akkor is. Válaskor is a nő visz mindent. Magyarán amikor egy nő ilyen választ ad , hogy nőnek akarja magát érezni akkor sok mellébeszélés és érzelem bujkál szavai mögött. De a pénz a sok pénz ami nemes egyszerűséggel " nővé tesz" amierr a férfi dolgozott meg..Palácsik Timike a kifejlett példája ennek. Vajna apó mellett igen is nőnek.erzi magát. Minden nő helyesebben a legtöbb nő ezt tekinti annak amit felvetettél. A fiatal nők csak jovaikat ismerik. Csak elvárásuk van. Adni nem. Egy mosogatás egy főzés megalazó. Őket az élet többre teremtette. Kiskegyed c. újság női rovatvezetője megírja " vált ha párod netén munka nélküli lesz. Mert Loreál Párizs megérdemled. Csak mert nő vagy. Mert befele nőtt ami a férfiaknak kifele. Alapból áldozat vagy és a ferfi igen is harcoljon erted. Adni nem.kell egy reggelit se csak kapni. No erre gondol a sok agymosott mai fiatal nő csak nem tudja röviden megfogalamzi. Röviden pénz. Sok pénz - tartsd el. Ennyi.Pinája van önbecsülése így minek.? Nem.kell nem.is ismeri.Én is hallottam ezt parezor. De hát merd te is felvállani , hogy te meg férfi akarsz lenni mellette.Ma ez a szégyen. Ferfinek lenni. Jókat dugni vele. Megenji főztjét es örülni hogy elmosogatva rakta fazekat és tányérr a helyere. Az ilyen nót megbecsüljük. Merj te is ferfi lenni. Hangsúlyozom ma nehéz.Ma sokan lehurrognak mert férfi akarsz lenni egy nő mellet. Nagyon nehez felvállalni , mert pincsiket akarnak a pasikból csinálni. De bátran vallad fel hogy igen is... nem csak a nőnek legyen joga. Legyen kötelessege is!
2015. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A lelkisérült férfiak miért írnak egy ilyen kérdés alá?

Még hogy pénz... ha ti ilyen nőkkel találkoztatok, akiknek csak a pénz kell, akkor elárulom, hogy bennetek nyilván több érték nincs is a pénznél.


Mikor írtam a válaszomat, teljesen felvillanyozódtam, mert egy Férfit találni az olyan csodálatos... erre elveszi a kedvem a sok lelkileg agyongyalázott barom, akiket nem is a nők, hanem saját maguk alázzák meg folyamatosan.


Persze, hogy van olyan nő, akinek csak a pénz kell.

Van olyan pasi, akinek meg csak a szex kell. Akkor most általánosítsak én is?


A lelkiszegény Joe megjegyzésére meg nem is írok semmit, mert ő folyton azt hangoztatja, hogy van felesége, aki csodálatos, mégis itt sír folyton gyakorin, hogy a nők mennyire elkorcsosultak. Akkor az a feleség mégsem lehet olyan csodálatos, mert ha én találkozok egy olyan férfival, aki mellett úgy döntök, hogy eltöltöm az életemet, akkor le se szarnám, hogy vannak debil állatok is. Mert az ellenpélda ott van mellettem. És nem fölöttem, mint ahol a férfinak lennie kellene Joe szerint. :D

2015. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mzoltan81 ***** válasza:
Ez egy f...ság, nem bennünk nincs érték, hanem a lányokat/nőket nem érdekel az érték, ami belül szunnyad, hanem csak az az érték, amibe be lehet ülni, pláne, ha bőr a belső meg a légkondícionált magánlakás/ház.
2015. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!