Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy értik a nők, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értik a nők, hogy olyan férfit keresneek aki mellett nőnek érezhetik magukat?

Figyelt kérdés
Van sok női barátom akitől ha megkérdezem milyen férfire vágynak mindig ezt válaszolják de én ezt nem értem viszont erre nem merek visszakérdezni ,hogy ez náluk mit jelent. Szerintetek?
2015. máj. 31. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Azt jelenti hogy a férfi érezteti vele minden nap a nőiességét, ez plusz jókedvet, önbizalmat jelent és vonzónak érzi magát a nő :)

Hogy mivel érezteti? Hát hogy kedves vele, előreengedi pl az ajtón, tisztelettudó, és úgy viselkedik vele mint egy nővel és nem mint egy haverral :)

2015. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Olyan, aki egy kigyúrt barom és megveri.
2015. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Hogy ki kelljen mosniuk az igeidet.

Amúgy meg gondolom, lovagias, előzékeny, érzéki, nem túl gyorsan tüzelő ( biztos AZT is szeretnék érezni, nem csak a csalódottságot), kedves, tapintatos és erőteljes (nem feltétlenül fizikai értelemben).

2015. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan férfiak akik azt az érzést adják, hogy szép, csinos vagy és mellettük te is annak érzed magad, és erre vágynak, de ezt az érzést nem minden férfi tudja megadni. Igazából nem is tudom, hogy pontosan ezt mivel lehet elérnil.
2015. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak most szakított a barátjával 7 és fél év után és nem akartam tőle megkérdezni nehogy azt kelljen hinnie ,hogy még a legjobb barátja se érti meg! Pedig sajnos ez sokszor így van !férfi létemre elég sok a női barátom (a nőkhöz vonzódom csak vannak női barátaim)és mivel 2 nem vannak dolgok amiket nem értek nagyon,de viszont szeretnék mellette lenni a rossz dolgoknál is
2015. máj. 31. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát ezt nem tudom rendesen megfogalmazni.

A férfi, aki mellettem van legyen Férfi. Hogy mitől lesz egy férfi Férfi? A kisugárzáson múlik, és nem a kigyúrtságon. :) Sorolhatnám, hogy előzékeny, kedves, udvarias, de sok férfi ilyen (ami nem baj, sőt, JÓ) Van benne valami plusz, amitől te biztonságban érzed magad mellette. Még ha olyan vékony is, mint egy ropi.

Ha kellek egy ilyen férfinak, az azt jelenti, hogy én nő vagyok. Nő vagyok, mert nőként kezel egy Férfi.

De az, hogy mitől Férfi a férfi, az minden nőnél más... lehet, hogy valakinek a külső a fontos, valakinek az, hogy okos legyen (ez nálam sem utolsó szempont), hogy megértő legyen stb...

Ja, és nem mellesleg: ha el tudom érni, hogy a férfi igazi FÉRFInek gondolja és érezze magát mellettem. Ez is egy csodás dolog. :)


Nem tudom, mennyit segítettem. De én is azok közé a nők közé tartozok, akik ezt válaszolják, ha megkérdezik tőlem, hogy milyen férfira vágyom. :D Szerintem jobb, mintha jönnek azzal a hülyeséggel, hogy magas, humoros, jóképű... ez csak a felszín. Az ilyen nők csak egy bábut akarnak maguk mellé. Az én tipusom férfit. :)

2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Törődés,figyelmesseg,odaadás önzetlenség.
2015. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mzoltan81 ***** válasza:
43%
Azt jelenti, hogy a férfi kifizet mindent és a nőnek nincs miért aggódnia, vagyis eltartja a férfi. Nézzük csak meg Vajna Tímeát, ő igazán nőnek érzi magát Andy mellett, annak ellenére, hogy nem szexelnek.
2015. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy legyél egy talpnyaló, papucs.
2015. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyet is csak a lelkisérűlt, személyiség nélküli nők mondanak, akiknek egy másik ember kell, hogy nőnek érezzék magukat, mert egyedül képtelenek rá.
2015. jún. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!