Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnéd ha egy büszke,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd ha egy büszke, arrogáns lány lenne a bnőd?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 10:19
1 2
 11/15 anonim válasza:

#10!

Nem minden nő szeret "aranyos" lenni. Engem mondjuk kifejezetten iritál ha már annyira de annyira anyanyos. Egy ido utan idegesito.

2015. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

#11

Az aranyost ne úgy képzeld el hogy jajj de cuki meg minden rózsaszín... lehet kicsit félre fogalmaztam, inkább legyen normális, ne "miss ki ha én nem, világ közepe".

2015. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

Azért a cukimuki és az arrogáns picha között elég sok fokozat van.


Feltételezem, az itt igennel válaszolgatók nincsenek tisztában az 'arrogáns' szó jelentésével. Vagy még azt tudom elképzelni, hogy annyira szerencsétlenek, ohgy mindent bevállalnának, csak lukas legyen.

2015. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én bírnám, ha egy arrogáns, flegma, domináns csaj lenne a barátnőm. A gond az, hogy nagyon kevés domináns csajnak jön be egy szubmisszív pasi.
2015. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az mindenképp jó, ha van tartása.

Egyébként pedig vonzó lehet némi arrogancia, persze ha van mire - de őket inkább csodálom, mint szeretem.

24/F

2015. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!