Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a női orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a női orgazmus?

Figyelt kérdés

Milyen egy női orgazmus? Meg mennyi ideig kell csinálni hogy összejöjjön nekik? Én van hogy fél óra alatt is készen vagyok annyi bőven elég is mert a végére kezdek már elfáradni meg unatkozni. Sosem kérdezem meg hogy milyen volt neki, mert az milyen már, és tudjuk hogy a nők nem nagyon mondanak igazat vagyis a szavukra nem nagyon lehet adni...


Én kitettem magamért sokszor, de hát ha 1x a férfi a végéhez közeledik onnantól nem nagyon lehet megálljt parancsolni, utána meg már nem is lehet (vagy igen? De az már fáj :D ).


Szóval mit kellett vagy kellett volna látnom? Nem mintha annyira akarnék tenni a dolog érdekében (mert ez a max amire van erőm és kedvem) csak kíváncsi vagyok, lehet a jövőben ez lesz a házasságunk vége a jövőbeli nővel.



2015. máj. 30. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérlek mondd, hogy csak trollkodsz és nem vagy ekkora tapló....

Kapcsolatban vagy egy nővel de nem kérdezed meg tőle, milyen volt neki, vagy hogy jó neki, mert a nők nem mondanak igazat és nem lehet adni a szavukra? Gratulálok, ez aztán a kapcsolat. Ha egy pasi így vélekedne rólam nagyon is megmondanám neki hogy mit gondolok, de azt ne tenné zsebre....

És nem is akarsz tenni a dologért, csak úgy kérdezed, mert nincs jobb dolgod? Hogy az Isten tartson tőled távol minden normális nőt.....

Ha így állsz a nőkhöz, neked guminő való, az ő érzéseivel nem kell törődnöd. Vadbarom.

2015. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nyeh most mit kell lelkizni? Megjött a havi? És miért kellene megkérdeznem hogy milyen volt? Ez kb olyan mint amikor valaki főz neked és hiába volt szar vagy csak elment te úgy is azt fogod mondani, hogy jó volt. Az igazság fáj, ennyi.


Mellesleg a fő kérdés az volt, hogy milyen egy női orgazmus nem az, hogy a nők sírják tele a topicot

2015. máj. 30. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Igen, az nagyon gáz, ha egy férfi megkérdezi utána, hogy milyen volt. Még hozzá azért, mert ez elárulja, hogy fogalma sincs róla, hogy a nő jól érezte-e magát közben. Egy tapasztalt férfi felismeri a női orgazmust olyan intenzív.

Gondolom az első barátja vagy szegénykének.

Iszonyat károkat okozol a lelkében, és jó úton halad, hogy egész életében frigid legyen. Ha ennyire nem érdekel, hogy neki jó volt-e, inkább szakíts vele.

Nekem volt egy ilyen pasim, szóltam neki, az volt a válasz, hogy ő mindent megtett, bennem van a hiba. Azonnal kirúgtam.

Mellesleg a nők 20 % képes csak hüvelyi orgazmusra.Inkább próbáld az orális szexet.

2015. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy kapcsolatban vagyunk? Ez olyan átjárósdi. Én teszem tönkre? Ugyan már... Szerződést nem írtunk de szóbeli megállapodás volt hogy semmi érzelem szóóóval...Ezért nem vagyok valami érzelgős. Persze lenne olyan akiért mindent megtennék de hát... kicsi pénz kicsi foci
2015. máj. 31. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy, akkor nem leszel soha igazán jó a nőknél. Mert számító kis patkány vagy. Én is egy szexkapcsolatban vagyok, ráadásul egy domináns pasival de ennek ellenére az ő számára az én orgazmusom ugyanolyan fontos mint az övé. De ő mindig is ilyen volt mindenkivel, mert egyszerűen JÓ AZ ÁGYBAN.

Az a férfi aki jó az ágyban, az mindig és mindenkivel jó és figyelmes. Egy minőségi partner. És így szerez tapasztalatokat. Mert a nő őszinte vele, megnyílik neki és megtanítja, hogy neki mi a jó.


Egy számító kis ficsúr tökmindegy hány nőt kefél meg, nem lesz jobb az ágyban, mert azt sem tudja, mi az, hogy jónak lenni. És annak csak hazudni lehet. Vagy kidobni a francba.

2015. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

haha vicces vagy te nő. Te a tipikus negatív női példa vagy, aki egy vérszívó pióca, egy szimbionta, egyedül életképtelen mindig kell mellé valaki akinek a figyelmére és törődésére szüksége van. Én és a férfiak egyedül is jól megvagyunk, ezért gondolunk csak a szexre sokszor mert kb ennyire is kelletek. Főleg nem a te fajtád pff


"Mi egészségek vagyunk, és nem feleségek"


Lefogadom meglepődnél ha házasság előtt eléd tolnának egy szerződést ami kiköti hogy ami a férfié volt előtte is az utána is azé marad, mert ha nem lenne ilyen akkor ha egy kicsit is tehetősebb a férfi nálad már mindjárt olyanért is hisztiznél ami nem a tiéd.

2015. máj. 31. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Most azért tetted fel, hogy bármit válaszolunk leolts minket? Tégy, amit jónak látsz. Ne kérdezz semmit. Te úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. Gondolom ezt akartad hallani.
2015. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!