Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már elfogathatatlan férfitest?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elfogathatatlan férfitest?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban vagy 12 kilót híztam. Nem fogok mentegetőzni hogy beteg voltam, új munkahely sokat kell ülni, nem volt időm edzeni stb Maradjunk annyiban sokat zabáltam és kevesebbet mozogtam ! :D Erre úgyis többen vevők.


Na szóval ettől még mindig keresem az igazit. Kérdésem annyi lenne így élből kizárt lettem az összes hölgynél? (Előtte sem voltak nagy sikereim )


[link]


2015. máj. 30. 15:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem mondom, hogy húúú baromira elhízott, de jó dolog már az, hogy felismerted. Azt ajánlom, hogy mindenképpen sportolj valamit, és ügyelj a minél egészségesebb táplálkozásra. Egyrészt, mert innen még vissza lehet csinálni, anélkül, hogy dransztikus dolgokat kéne alkalmazni, másrészt amit te is írtál, edzés közben is lehet ismerkedni.

Plusz, ha tovább hízol, az már az egszéségedet is nagyban befolyásolja, szóval csak hajrá! biztos vagoyk benne, hogy mindenképpen csak jól jöhetsz ki az edzésből és az egészséges táplálkozásból.

Végül vélemény a testedről. Nekem nem jön be az ilyen test, de ez az én véleményem. Nem csak azért, mert én húúú csak a kocka hasúakra nézek rá (nem igaz), hanem mert az életem fontos része, hogy a párommal együtt eljárok edzeni, és nem tudnék olyannal lenni, akinek nem fontos a sport.

2015. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem fontos a sport. Az új munkahely miatt híztam meg. Kicsit elengedtem a kaját is mert este is eszek későn, másképp bealszok és szolgálatban nem lehet aludni. Sokszor nehezen kibírható a 24 óra.


Most felrakhatnék képet egy évvel ezelőttről mikor vékony voltam, de volt izmosabb korszakom is! De ennek értelmét nem látom, most a jelenlegi helyet érdekelt hogy így még kelhetek e valakinek?! De semmikép nem hagyom tovább a hízást.

2015. máj. 30. 18:47
 13/14 anonim ***** válasza:
ez jó hozzáállás :) biztos van olyan, akinek így is bejössz. Egyébként amikor összejöttem a párommal mindketten rosszabb állapotban voltunk, mint most, mégis tetszettünk egymásnak. Ezt csak azért mondom, hogy ne keseredj el
2015. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs nagy baj a testeddel, szerintem ez nem lehet akadálya az ismerkedésnek...

Úgyhogy hajrá! ;)

2015. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!