Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már elfogathatatlan férfitest?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elfogathatatlan férfitest?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban vagy 12 kilót híztam. Nem fogok mentegetőzni hogy beteg voltam, új munkahely sokat kell ülni, nem volt időm edzeni stb Maradjunk annyiban sokat zabáltam és kevesebbet mozogtam ! :D Erre úgyis többen vevők.


Na szóval ettől még mindig keresem az igazit. Kérdésem annyi lenne így élből kizárt lettem az összes hölgynél? (Előtte sem voltak nagy sikereim )


[link]


2015. máj. 30. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi vagy.:)

17L

2015. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a férfiak 40%-a ilyen.

és ők is élnek valahogy.

ez még belefér szerintem.

2015. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vonzó, de nem is rémes.
2015. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem így is rendben vagy!

21\l

2015. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem olyan gáz, mostanában úgyis az apuci test kezd menő lenni, ez valami olyasmi :D


De egyébként nem lenne angy meló leadni, 2 hónap alatt jó formába tudnád hozni magad.

2015. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat akkor van még remény! Ja és 26 éves vagyok! Már semmi nem olyan könnyű mint 18 évesen :D
2015. máj. 30. 15:50
 7/14 anonim ***** válasza:

bocsi, de nekem nagyon nem tetszik, de mint látod, másoknak bejön :)

20/L

2015. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Ez is egy vélemény!
2015. máj. 30. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem elfogadhatatlan, de nem is vonzó. Ha az én barátomnak lenne ilyen teste, mindenképpen rávenném, hogy járjon el velem egy kis testmozgásra, hogy leadjon egy picit, és formásabb legyen. Nálam az elfogadhatatlan férfitest onnan kezdődik, amikor annyi háj van a pasin, hogy már neki is melle van... főleg, ha nagyobb, mint az enyém! XD
2015. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha a barátoddal nem kell akkor járj el velem edzeni! Mit veszíthetsz? Lehet még haverok is lehetünk! :D
2015. máj. 30. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!