Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeket kérdezem: hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdezem: hogyan szeretkeznétek ha nem lenne fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés

1. petting 2 .megszakítás. 3. análszex


A véleményetekre vagyok kiváncsi, ha egy számot írtok az is elég (1, 2, vagy 3)



2015. máj. 30. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát én maradnék at 1. és 3. lehetőségnél
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. 2.

Ha esetleg teherbe esnék minél tovább szoptatnám a gyereket, mert azzal is lehet késleltetni a menstruációs ciklus újbóli megjelenését.

2015. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12, na ez a legnagyobb tévedés! Nem egy nőt ismerek aki úgy tudta szoptatás alatt nem lehet terhes... Valaki elvetette, valaki bevállalta a kb 3 hónapos csecsemő mellé a terhességet... De esetet is többet hallottam már.

Olyat viszont nem, aki megszakítástól lett volna terhes, ha csak nem kesőn húzta ki a pasi, de az úgy érthető is...

2015. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tévedés. Nem száz százalékos védekezési mód, de bejöhet, ha azt kombinálod megszakítással akkor tuti nem leszel terhes.

Nem is írtam, hogy az a világ titka, de tény, hogy csökkenti az esélyét az újabb terhességnek.

2015. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

a megszaítás igy is úgyis para.

le kéne kérdezni azta nemlétező statisztikát hogy

a több millió! tavalyi abortuszból Mo hányan használták a megszakitás "védekezést"

2015. jún. 1. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!