Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mennyire fájt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé

16/L

2015. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt, élveztem.

19/L (16 voltam)

2015. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt, és csodálatosan jó volt, nekem nagyon szép emlék. (20 éves voltam, a barátom 21, és ő is velem szeretkezett először életében.) Szép fokozatosan jutottunk el odáig, nagyon gyengéd volt és odafigyelt rám.


Ezen is sok múlik, de nem kizárólag ettől függ, mert a szűzhártyának nagyon sokféle típusa van attól függően, hogy milyen vastag és mekkora rajta a nyílás. (Meg nyilván az sem elhanyagolható, hogy a két partner intim méretek tekintetében mennyire összeillő páros.)


Az természetes, hogy izgulsz valamennyire, de ha szeretitek egymást, te is kívánod őt, és megbízol benne, akkor nincsen mitől félned.

2015. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én túlzás nélkül majd elájultam a fájdalomtól. Végigbőgtem, pedig nagyon óvatos és gyengéd volt a barátom. Mostanra azért már túltettem magam rajta, és élvezem a szexet.

17L

2015. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!