Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az aszexualitást lehet tanulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexualitást lehet tanulni? Ha igen, milyen módszerek vannak rá?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet végleg elnyomni a nemi vágyat? Van erre valami módszer, tabletta, stb?

2015. máj. 26. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Kasztráció sokat segít
2015. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért tennél ilyet?
2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert nem érdekel már az egész... a szexre szükségem lenne, de mivel nincs se sok pénzem és nem vagyok jóképű sem, nincs más megoldás. Ha le tudnám küzdeni valahogy a nemi vágyat, minden sokkal szebb lenne, mert ez csak szenvedés így. Vannak, akik a magányra születtek, ezt be kell látni...
2015. máj. 26. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igy van, hanem ahelyett hogy itt sajnaltatod magad, tenni kellene valamit az ugy erdekeben
2015. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lectet haggyad már. Ahhoz fel kéne kelni a gép elől és tenni valamit.
2015. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felkelni a gép elől... ez jó.

Informatikus létemre kertet rendezek, autót szerelek, dolgozok (igaz most nem informatikát, de ez kell ahhoz, hogy esély legyen rá, hogy felvegyenek abba a pozícióba), sportolok (futás-bicikli és haverral most egy-két hónapon belül elkezdünk kondizni is). Bulikba járok.

Eddig még randizgattam is, de mostanra kifogytam az ötletekből, hogy mi kell a nőnek. Bár sejtem... a csillagok és Dárius kincse talán elég lenne.

2015. máj. 26. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön az ide, hogy miket csinálsz? És nem kell Dareiosz kincse, de azt nem szeretik a csajok, ha az illető egy nyafogós, önsaknáltató punci, aki siránkozik és mást okol a kudarcokért. De a kérdés is eleve baromság, mert az aszexualitás nem egy tanulható dolog mint egy idegennyelv.
2015. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!