Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki beszélt már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki beszélt már meg lánnyal csak szexet baráti alapon?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 ismerősöm akik szórakozóhelyen még régebben úgy mentek el 1 estére egy-egy lánnyal, hogy a fiú és a lány is szűz volt és megbeszélték h változtatnak ezen. Lányok, fiúk, ti voltatok már ilyen helyzetben?
2015. máj. 24. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már csak szex kapcsolatom, de persze nem ő vette el a szüzességemet
2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És olyan h ez a megegyezés csak 1 estére szólt?
2015. máj. 24. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt. Baratok voltunk. Felvazoltam neki hogy kurv4ra kivanom es meg akarom dugni. Ezt minden szepen kifejtve, teljesen normalisan.


Szohoz sem jutott, elegge felkavarta. De mint kiderult csak ego kapcsolt be nala.


Egy idejig nem beszeltunk. Azt hittem beragott, majd ram irt par nappal kesobb hogy mehet. Vegul a sors kozbe avatkotott es megszakadt a kapcsolatunk ettol fuggetlenul. Nem ezert.


Vegulis elmenynek jo lett volna de orulok is hogy nem tortent meg. Leteritett volna az utamrol. Mar nem szexelnek lannyal csak a szex miatt, a nelkul hogy arra vagynek hogy stabilan jelen legyen az eletemben

2015. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyik lany barátommal (7 éve ismerem kb de az utobbi idoben kerültünk "Közelebb" egymáshoz) volt mar ilyen, de semmi tobbet nem érez baratsagnal sem o, sem én es szerintem ez belefér. Amolyan kivancsisag hogy vele milyen lehet.. 😁
2015. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!