Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most komolya emiatt frigid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolya emiatt frigid lennék?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal heti 4-szer találkozunk kb. Minden alkalommal szexelünk. Van hogy többször is szeretne. Én napi 1-nél nem nagyon igénylek többet van hogy üsse kő alapon boldoggá teszem és kielégítem másodszor is orálisan. Ha netán nemet mondok a szexre egyből azzal jön hogy már nem kívánom őt, frigid vagyok, meg már biztos nem olyan vonzó számomra... Ami tiszta hülyeség mert nem őt nem kívánom hanem a szexet. Szóval ha nem vagyok egész nap szexrekész már frigid vagyok? Vagy hogy van ez?


20/L


2015. máj. 24. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy frigid, csak a srác csak szextárgynak néz.
2015. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok hogy nem csak kicsit mások az igényei mint nekem és nem tudom mit tegyek, hogy ne úgy fogja fel a dolgokat ahogy mondja.
2015. máj. 24. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű. el kellene fogadnia hogy nem mindenkinek azonosak az igényei.


De hogy ezt hogyan értesd meg vele, azt nem tudom.

2015. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
sztem meg szimplán ha ne kivánod a szexet, akkor orálisan okozhatnál neki örömet. Képzeld a helyébe magad nem lehet könnyű neki
2015. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó - olvasás készséged nem a legjobb, második menetre is ki szoktam elégíteni néha orálisan (inkább egész sokszor)... DE annak nem hiszem hogy sok értelme van ha nem élvezem.
2015. máj. 24. 19:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező és ő téged ki szokott elégíteni? Csak úgy orálisan?


Mennyi ideje vagytok együtt? Kérd meg szerintem többször, hogy elégítsen ki...nyugodtan lehetnél kicsit önzőbb!

2015. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ő egész nap folyamatosan kielégítene engem, de én nem igénylem. Én napi egyszer elmegyek jólesik utána már nem kifejezetten kellemes érzés.
2015. máj. 24. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez se lesz egy hosszú kapcsolat.
2015. máj. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval a hosszú kapcsolat titka a napi 3-szori szex. Értem. :D
2015. máj. 26. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne forgatsd már ki a válaszokat. Nem feltétlen a napi három a megoldás, hanem, hogy passzoljanak az igények.
2015. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!