Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex, férfiak, kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex, férfiak, kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor barátomat orálisan kényeztetem, a végén úgy belelendülök, hogy szívni is szoktam. Ő azt mondja ilyenkor, hogy nagyon jó érzés, de olyan, mintha pisilnie kellene és emiatt kissé feszeng. Így inkább abbahagyom és kézzel fejezem be. Ti hogy vagytok ezzel? Nektek szokták szívni? És ha igen, akkor az milyen érzés? Inkább hanyagoljam a dolgot?

2015. máj. 24. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szívjad neki, nagyon jó érzés az :)
2015. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod már megmondta, miért kell ezt másoktól is megkérdezni? Nem az övéjüket szívod.
2015. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó amikor szívják,de kinek-hogy.
2015. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy ez most orgazmushoz fog-e vezetni vagy inkább hagyjam abba. Ha többen is azt mondjátok, hogy ilyesmi érzésetek van, amikor a barátnőtök kényeztet szájjal, és el is élveztek, akkor bátran csinálom tovább, de ha nem vezet orgazmushoz, akkor inkább máshogy próbálom. Ezért kérdeztem...
2015. máj. 24. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Orgazmushoz vezet! Csináld csak,és ne hagyd abba.
2015. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld, ha jó érzés neki. Abban is biztos lehetsz, hogy még véletlenül sem pisi fog előtörni belőle. :-)
2015. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek merevedése van, biztos nem fog pisilni, mert nem is tud... Én csak olyat csinálok barátomnak, amit szeret, és így is van orgazmusa... Ha neki kellemetlen, szerintem hanyagold. Vagy megbeszélheted vele, hogy szeretnéd ezt csinálni, hátha a végén jó dolog sül ki belőle.
2015. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, amikor szívod. Csináld bátran.
2015. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 potyike ***** válasza:
Én azt szeretem,ha érzem,amikor a torkomon lefolyik,ezért am ikor jön tövig bekapom.Azt,hogy szívással esetleg jobb,most hallom először,de legközelebb kipróbálom.
2015. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!