Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltaknak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltaknak hogy mernek vad idegenekkel lefeküdni?

Figyelt kérdés
Mármint, az ember normál esetben olyannal fekszik le akiben megbízik. Ők meg szétteszik a lábuk vad idegeneknek, akik lehetnek akár pszichopaták is (lásd Nancy ügy)... Mármint én nem akarom az áldozatot hibáztatni, amennyiben netán szétszurkálja valami őrült, de na... Azért ha valaki erre vállalkozik az vállalja a kockázatot nem? Simán lehetnék én is ku*rva mert az adottságaim megvannak hozzá, de egyszerűen nem merném random emberekre rábízni a testem. Én gondolkozok hülyén?
2015. máj. 23. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy könnyű-e relatív, de nem kellemes, nagyon kockázatos, viszont sok szabadidőd marad és 10-szer annyit keresel mint az átlag.
2015. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát én nem vállalnám a kockázatot az biztos...
2015. máj. 23. 16:57
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert nincs szégyenérzetük sem önértékelésük,így bárkivel leállnak csak pénzért.Akik meg szórakozó helyeken űzik az ipart,azok simán csak szeretet k.urvák!
2015. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"Jaj istenem hogy jönnek a kötöszködők(!!!!!!!) megint." Hmmmm Milyen egyetem?
2015. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Jaj istenem hogy jönnek a kötöszködők megint. :D Nem fogok magyarázkodni, az iskoláztatásom nem átlagos maradjunk ennyiben és egyetem mellett végig dolgoztam"


Az iskoláztatásod az átlagot nem érte el... :-D

Az fő kiírásban is soronként akad helyesírási hiba, úgyhogy ne erőltesd ezt a 21 évesen 2 diplomám van témát.

2015. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azért örülök hogy a kérdésre válaszoltok gyerekek! És mint mondtam, nem fogok magyarázkodni és ehhez tartom is magam :)
2015. máj. 23. 19:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó esetben nem "vad idegenekkel" fekszenek le, hanem vadidegenekkel.


Nem kötekedésből, de nekem őszintén szólva elég furán hangozott az a mondat ebben a szövegkörnyezetben, hogy:


"Simán lehetnék én is ku*rva mert az adottságaim megvannak hozzá, de egyszerűen nem merném random emberekre rábízni a testem."


Ez nekem kicsit úgy jött le, mintha ezzel azt mondanád, hogy más szempontból akár el tudnád képzelni, ha az általad fent vázolt kockázat nem lenne ott.

2015. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy a kérdező igazat mondd-e, nyilván nem lehet eldönteni, de miért is olyan nagy szó 21 évesen két diploma? Nem mindenki csesz el 10 évet az életéből arra, amit 3-3,5 év alatt is meg lehet csinálni, párhuzamos képzés sem újdonság. Aki pedig egyetem alatt is dolgozik, annak simán lehet már jó ideje jó munkája ennyi idős korára, csak ahhoz nem a sült galambot kell várni, hanem tenni is.
2015. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!