Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostituáltaknak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostituáltaknak hogy mernek vad idegenekkel lefeküdni?

Figyelt kérdés
Mármint, az ember normál esetben olyannal fekszik le akiben megbízik. Ők meg szétteszik a lábuk vad idegeneknek, akik lehetnek akár pszichopaták is (lásd Nancy ügy)... Mármint én nem akarom az áldozatot hibáztatni, amennyiben netán szétszurkálja valami őrült, de na... Azért ha valaki erre vállalkozik az vállalja a kockázatot nem? Simán lehetnék én is ku*rva mert az adottságaim megvannak hozzá, de egyszerűen nem merném random emberekre rábízni a testem. Én gondolkozok hülyén?
2015. máj. 23. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Könnyű munka kis kockázat és nagy pénz? Ne álmodozz :) Szar munka, nagy kockázat sok pénz :) Ez az övék... 25/F
2015. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Első válaszoló én egyiket sem állítottam. :D
2015. máj. 23. 15:55
 3/18 anonim ***** válasza:
De ha belegondolsz akik buliban mennek el ismeretlen pasikkal azok is ugyan úgy kockáztatnak... :) Szóval vagy mersz vagy nem. Ha nem akkor ez nem neked való szakma :) 25/F
2015. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, te nagyon is jól gondolod. De vannak akik vagy túl lusták vagy egyszerűen nincs más lehetőségük és a könnyű pénzkereset elcsábítja őket. Mert valljuk be nagyon gyorsan, nagyon sokat lehet keresni. Persze fizikai és lelki nyomorék lesz egy idő után, de mindenki azt tesz a testével, amit akar.
2015. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ó félreértés ne essék én sosem gondoltam hogy elmenjek kur*vának annál kicsit többre tartom magam. Két diplomám van 21 évesen és már jó ideje dolgozom jó pénzért. Ha valakinek van elképzelése arról mit akar csinálni és tesz érte, nem lesz rászorulva arra, hogy idegen fa*zokat szopkodjon. Szerintem
2015. máj. 23. 16:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Két diploma 21 évesen, jó vicc :D 14 évesen már egyetemre jártál, vagy mi?
2015. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg hogy jó ideje dolgozol jó pénzért... 21 évesen éppenhogy csak befejezed a BSc-t, nem hogy jó ideig dolgozz valahol (jó idő = 2-3 év minimum, nem 2-3 hónap!)
2015. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenem hogy jönnek a kötöszködők megint. :D Nem fogok magyarázkodni, az iskoláztatásom nem átlagos maradjunk ennyiben és egyetem mellett végig dolgoztam. Egy diáknál az 1 éves munkaviszony is jó időnek számít, feltéve ha egy helyen végzi.
2015. máj. 23. 16:19
 9/18 anonim ***** válasza:
A másik szobában általában ott ül a strici, vagy egy "üzlettárs", aki vigyáz rájuk.
2015. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nemrégiben mégis megöltek egy prostituáltat.
2015. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!