Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tud egy tapasztalt negyven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud egy tapasztalt negyvenes, amit egy huszonéves nem?

Figyelt kérdés
Egy-két ismerősömnek negyven-X éves pasija van, és azt mondják, hogy sokkal jobb az ágyban, mint egy huszonévessel. Nem tudtunk jobban belemélyedni a témába, de érdekelne, hogy ez mit takar? Máshogy ér hozzád?

2015. máj. 22. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Sosem értettem ezt a "40 évesek sokkal jobban szexelnek" dumát. Ha valakinek 20 év kell, hogy tapasztalt legyen, és megtudja mi jó a nőnek, az már régen rossz. Ne mondja már senki, hogy 6-8-10 év tapasztalat nem elég.. (legtöbben ugye 17 éves koruk körül elkezdenek szexuális életet élni.) 40-esek közt is vannak bénák és nagyon jók is az ágyban.
2015. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

A 20 évesek nagy része, buliból csajozik, pasizik.

Megtetszik valaki, esetleg fogadásból is megdöntik szerencsétlen nőt vagy elcsábítják a pasit ha már mindkét nem szóba jön.A másik fél, talán belé is szeret és hopp..esik akkorát, hogy érzelmileg egy darabig nem kezd új kapcsolatba. Mert buliból könnyen jött könnyen megy-ként egy éjszaka max 2 hónap együttlét amit a mai 20 évesek akarnak egymástól.

A 40 éves egyszer már ezen átment, sokkal érettebben tud gondolkodni, tudja mit szeretne a leendő társától.

Ha a 40.-es férfi 20-as lánnyal kezd nem társat keres, valószínű szex partnert, de ezt tudatosítja a 20 éves lánynak a fejében is, nem úgy mint a 20 éves pasi.Így a 20 éves csajnak ott a választási lehetősége bele megy a szex partneri viszonyba avagy nem.

2015. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mégis mit tud felmutatni egy huszonéves?? Lóf...szt sem! A 6-os válaszolónak is csak az arca nagy, meg az egoja, a nagy semmire! Kis sértődi takony!
2015. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Bár általánosítás, de sajnos a legtöbbször igaz: a huszonéves csak fiú, a negyvenes már férfi.
2015. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14..es.. ;)ment..


különben nem tudom miért a sértődöttség, ha kérdeznek és olyan választ kapnak ami nem tetszik esetleg. Lepontoznak?? lehet lefele állítani a kezeket, én akkor is tapasztalatból és őszinte választ fogok adni bárki kérdésére, ha pedig nincsen tapasztalatom inkább nem adok választ. :)

2015. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

Én meg cáfolnám ezt.

20 éves buliból szexel? Lehet, de azt ki lehet szűrni. Ellenben a 40 éves sokkal nagyobb valószínűséggel már megégette magát, elvált, van gyereke is (ha éppen nem az eltitkolt nejét akarja megcsalni). Sok lány a pénzt is nézi, de azért ezek a férfiak nem arra vágynak, hogy egy 20 éves kis cicababával megosszák azt, amit egy élet alatt összegyűjtöttek. Viszont jól mutat, sokan ezért előbb lefekszenek velük. Ha lesz is kapcsolat, utána jön az, hogy én nem nősülök meg még egyszer, ha szeretsz, megérted. És ő mennyire szereti azt a nőt? Ha szeretné,megértené, hogy ez neki fontos, és családot akar.

Nekem 27 évesen egyszer volt egy 39 éves pasim, bár sokáig fűzött, mert én öregnek találtam magamhoz. 2 hónapig jártam vele, elég is volt. Minden szabadidejét a gyerekével töltötte, velem alig-alig találkozott. Az ágyban egy nagy 0 volt, de komolyan, soha mással ilyen rossz nem volt az ágyban. Párszor tűrtem, amikor elmondtam neki, hogy másképp szeretném, megsértődött,és kirúgott. Jobb is. Elég sok pénze volt (bár ez engem annyira nem motivál). És eléggé azt éreztem,hogy tisztára hülyére vesz, ha meséltem pl. a munkahelyi problémáimról, csak az volt a válasz, hogy ennyi pénzért minek dolgozom ott, stb. Csóró kisgyereknek tartott, én úgy éreztem.

2015. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!