Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valamiféle betegség, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valamiféle betegség, vagy egyszerűen csak szerelem?

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó. Nem ápolatlan, de van hogy van szájszaga, pl. minden reggel, viszont engem ez csak vonz, és folyton smárolok vele.


vagy ha hazajön munkából pl. nyáron izzadtan, lábszagosan, akkor is hihetetlenül megkívánom.


Szeretem ha tiszta, meg ápolt, meg ha együtt fürdünk, de ugyanúgy kívánom "büdösen" is.


Szexben pl. az egyik kedvenc pózunk, hogy a lábait, pontosan a talpait ráhelyezi a mellkasomra, ő fekszik háton, én meg állok és úgy, és olyankor jobban érzem pl. a lábszagát, de ez csak jobban felcsigáz. Lábfétisem nincs, de pl. szoktam 1-1 puszit adni a talpára, akkor is ha tiszta, akkor is ha izzadt.


2015. máj. 20. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szerelem
2015. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!