Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igy nagyobb az esélye hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy nagyobb az esélye hogy teherbe esek, tabletta szedése mellett?

Figyelt kérdés
Nemsokara kezdem el szedni a fogamzásgátló tablettát, viszont kiderült hogy van egy méhnyak sebem. Igy előfordulhat az, hogy mondjuk tabletta szedése mellett is teherbe esek? :/

2015. ápr. 18. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Tablatta szedése mellet nem lehetsz terhes. HA jó a tabletta amit felírt a nőgyógyász.

De ha nagyon nem bízol benne, mondhatod a fiúdnak hogy húzza ki mielőtt elmegy. akkor már szint 100% a védelem.



18/f

2015. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászodat kéne erről megkérdezned!

Gondolom volt a gyógyszer felírása előtt vizsgálatod. Akkor miért nem tért ki erre?

2015. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit, ebből gondoltam hogy lényegtelen. Viszont utanaolvastam a neten es valahol valami olyasmit talaltam, hogy egy ilyen seb mellett teherbe lehet esni es elgondolkodtam.

Meg fogom kérdezni az orvost, csak mostanában nem tudok visszamenni, majd csak kb egy hónap múlva.

Azert tettem fel itt a kérdést, hátha valaki volt hasonló helyzetben, vagy tud valamit :)

2015. ápr. 18. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2015. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2015. ápr. 19. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes,viszont seb mellett vigyázzatok,mert tovább súlyosbodhat. 19/L
2015. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!