Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit csalt meg szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit csalt meg szerintetek?

Figyelt kérdés
A párommal amikor megismerkedtünk még együtt élt a volt nőjével. Én erről tudtam mondta hamarosan lezárja mert engem szeret velem akar lenni. Októberben kezdődött járkált hozzám titokban. Romantikáztunk csókolóztunk, együtt aludtunk, akart volna szexet már ott tartott hogy "beteszi" de akkor eszembe jutott hogy addig ne még nem zárja le azt a kapcsolatát hiszen még együtt éltek és a nő nem tudott rólam. Viszont ők még szexeltek decemberben. Decemberben elköltözött a párom és januártól tiszta lappal mindent megtesz értem. Miattam hagyta ott a nőt. Nekem mégis rosszul esik bár tudtam róla hogy együtt élnek még. De ugye októbertől nekem csapja a szelet le akar velem feküdni minden és decemberben még szexelt egyet a nővel. Azt mondta azt nem ő akarta a nő mászott rá hetek óta már nem volt semmi és akkor mi még nem voltunk együtt ők meg még együtt éltek. De lezárta azt a fejezetet engem választott, januártól vagyunk együtt. Szerintetek ezt megcsalásnak vegyem?
2015. máj. 20. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jogod megcsalasnak venni. Te akkor meg csak a szereto voltal
2015. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te is írtad nem voltatok még együtt, csak csapta a szelet.. :) = Nem
2015. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak belegondoltam ha akkor engedem neki a szexet akkor is lefeküdt volna a nővel. Kérdeztem azt mondja akkor valószínűleg nem. Így is tarthatatlan volt közöttük már a helyzet mert a nő érezte hogy nem stimmel valami, sajnálta is a lányt nagyon. Én tudtam mindenről, nehéz időszak volt, egyikünk sem az a szemétláda típus. Csak mi már októbertől olyanok voltunk mint egy pár gyakorlatilag és ha annyira szeret mint ahogy mondja jó tényleg mindent megtesz nagyon tepert értem meg ott is hagyta a nőt de akkor miért szexelt vele decemberben?
2015. máj. 20. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy együtt élnek...


Tehát téged nem csalt meg. Mindennek tudatában voltál. Sőt, te voltál az, akivel megcsalta az exét. Ha jól értelmezem...


Különben is, május van. Tudtál az egészről... eltelt azóta több hónap. Nem mindegy, minek nevezed? Attól még az, ami. ;)

2015. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de akkor miért szexelt vele decemberben"


Te tényleg fél év elteltével ezen lovagolsz?


Gondolom, voltak testi szükségletei, amit tőled nem kapott meg. A csaj rámászott, ő felizgult... a csaj nem tudott rólad. Mit kellett volna mondania szegény srácnak, miközben együtt éltek? Azt, hogy fáj a feje? Vagy bocs drágám, de nincs most kedvem? Miközben áll a farka?


Egy átmeneti időszak volt, amiről, csak ismételni tudom magam, te is tudtál. Sőt, ahogy elnézem, a srác őszinte volt veled! Mit akarsz még? Forgassa vissza az időt, és utasítsa vissza az élettársa közeledését?

2015. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!