Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal kapcsolatbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatból mennyi eséllyel lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra

2015. máj. 19. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sokkal, mert épp azért lett barátság extrákkal, mert nem tudják elképzelni a kapcsolatot.
2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét fél részéről (tapasztalataim szerint) nem nagyon. Nekem eddig két ilyen kapcsolatom volt, az egyikben a fiú akart volna többet, a másikba én képzeltem bele többet, mint ami volt.
2015. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

0


sőt ellenkezője szokott történni. Pont nemrég volt egy szituáció, összejártam egy csajjal és többet akart. Még az elején letisztáztuk, csak szex, belement, most meg rám próbálja erőszakolni magát.


Megmondtam neki, többet ne találkozzunk, én befejeztem vele. Pedig tényleg jó volt vele, meg élveztem is a szexet, de hogy valaki ilyen alattomos legyen mint ő.

2015. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem simán :)
2015. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ciki, nem ciki, végül így jöttem össze a férjemmel. Immáron öt éve vagyunk együtt, és van egy gyerkőc is. El tudtam volna képzelni romantikusabb kapcsolatfejlődést is, de így legalább tudtam, hogy mire számíthatok. :)

28N

2015. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én voltam már így szerelmes, a másik fél is lett :)
2015. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!