Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy fiú aki mindig azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki mindig azt mondja hogy majd úgy is megfog engem egyszer d*gni meg lent több?

Figyelt kérdés

ilyeneket mindig rászólok meg flegmázok vele de az az igazság hogy nekem bejön, gáz lenne ha így le feküdnék vele mert akkor neki lenne még is csak igaza hogy megkapott?

de igazából tökre szeretném csak utána meg mondaná hogy nah úgyis megvoltam neki, szerintetek?


2015. máj. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ha neked jó lenne akkor add be a derekad. Ha meg ez a hülyeség zavarna, akk ne tedd. Szerintem nem érdekel itt senkit.
2015. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, mi a fontosabb a lyukad vagy a dumád.
2015. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy.

Szerintem nincs meg benne a kellő tisztelet és alázat, én lesz.rnám, mert az ilyeneket pont az élteti, hogy mindig találnak olyan lányt, akit gerincre tudnak vágni.


De ha meg te is csak szexet akarsz tőle, semmi mást, akkor használd ki. :) És pont sz.rd le, hogy mit mond majd utána.

Nem ő kapott meg téged, hanem te őt! :)

2015. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Meg fog dugni, plusz egy trófea leszel számára. Te meg majd eldöntöd, hogy hogy állsz hozzá a dologhoz.
2015. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te magad lennél gáz.

Ezzel igazolod, hogy a legtöbbeteknek tényleg a bunkók jönnek be, de hogy ennyire mélyre is lehet süllyedni....

2015. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dugd meg egy műpénisszel, vagy tudok jobbat, szerezz be egyet, és mikor tolja be neked misszionáriusban, akkor kicsit feltolod neki a párna alól előhúzott műbrokit. :D na, és akkor ő is meglesz neked, de előtte nyomassad, h megleszel te nekem, tehát az ő szövegét. :D Ha ezt kicsit is feltolod neki, akkor te leszel a legjobb csaj a világon, ilyen arcoskodónak szögesdrótot kellene feltolni, de abból baj is lehet :D
2015. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scav ***** válasza:

Tök egyszerű. Akarsz +1 lenni vagy nem? Másik példa: Autótesztelő vagyok. Na, az új M6 BMW-t vezettem. Jó volt.

Na ennyi leszel nála. Már ha tényleg jó volt. Mert ha nem, akkor azt is tudja majd mindenki a környezetetekben. Érdemes hagyni magad? Döntsd el magadnak!

2015. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!