Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A friss kapcsolatomban lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss kapcsolatomban lévő barátnőm megharagudott rám. Sajnos kiforgatja a reakcióimat. Ötletek?

Figyelt kérdés

Szexeltünk volna... de nem szexeltünk, mert mihelyst levettem a bugyiját, szőrős volt ő ott alul.


A betonkemény merevedésem eltűnt. Ami egyből leesett a lánynak, és sajnos azt gondolja, hogy nem kívánom őt.


Épp eszűen nem tudom neki elmagyarázni, hogy nem a 18. században élünk. Én nekem ez olyan mint a régi nők, régi divatok vagy frizurák, kiábrándítóak.


Ez már a 3. ilyen kombinációja, mióta randiztunk.


Mit tegyek bedurcizott személyiségével?


2015. máj. 19. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

durci ellen egy hatékony módszer van, türelem és törődés


látnia kell, hogy fontos neked


amit végképp nem szabad, h te is behisztizel

2015. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Interferencia ***** válasza:
Várj.
2015. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

én ugyan így reagáltam volna. ha szereted akkor szőrös puncival is szereted és kívánod. ha neki úgy jobb hogy szőrös, akkor el kell fogadnod úgy, vagy meg se érdemled őt.

19L

2015. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

19L-nek üzenem hogy akkor én is úgy szeretem hogy 20 centis dzsungel van lent. Elfogadnád? Ha szeretnéd a párod? Hogy teszem azt "sosem borotválja le amióta nő"?


Mert ez számomra annyira nem normális, mint amennyire a szőrős punci.

2015. máj. 20. 02:00
 15/18 A kérdező kommentje:

egyébként üzenem hogy elaludt, és szexeltünk.


de megyek én is csak jöttem lekapcsolni a gépet, meg megnéztem jött-e valami üzi. megpróbáltam máshogy közeledni hozzá, és magamra vállaltam a hibát.


jobb ez így mintsem haragba lennénk.

2015. máj. 20. 02:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
..és, felébredt, amikor dugtad? :D
2015. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

kiforgatod a szavaim? :D


elaludt, szexeltünk, ez nem sorrend volt :)

2015. máj. 20. 13:50
 18/18 anonim ***** válasza:

Na, örülünk, akkor szerencsés fordulatot vettek az események. :)


"Drágám, takarj be, ha végeztél!" :)

2015. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!