Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A friss kapcsolatomban lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friss kapcsolatomban lévő barátnőm megharagudott rám. Sajnos kiforgatja a reakcióimat. Ötletek?

Figyelt kérdés

Szexeltünk volna... de nem szexeltünk, mert mihelyst levettem a bugyiját, szőrős volt ő ott alul.


A betonkemény merevedésem eltűnt. Ami egyből leesett a lánynak, és sajnos azt gondolja, hogy nem kívánom őt.


Épp eszűen nem tudom neki elmagyarázni, hogy nem a 18. században élünk. Én nekem ez olyan mint a régi nők, régi divatok vagy frizurák, kiábrándítóak.


Ez már a 3. ilyen kombinációja, mióta randiztunk.


Mit tegyek bedurcizott személyiségével?


2015. máj. 19. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki, hogy jobban örülnél, ha csupasz lenne ott? Szóból ért az ember...
2015. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ez volt az első.


De az mondja, hogy a tényen nem változtat.

2015. máj. 19. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem, de a jövőben elkerülheti.
2015. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű ez, mint a matek:

Vannak pasik, akik a csupaszt szeretik.

Vannak, akik a szőröset.


Lányok közül van, aki borotválja, van, aki nem.


A ti esetetekben két eltérő típusú ember jött össze. Valamelyikőtök vagy változtat a véleményén, vagy vége a dolognak.


Van, akinél ez vagy az kizáró ok, de szerintem az ápoltság a fontos.

2015. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

de nem az a gond hogy én mit szeretek.


vagy hogy neki milyen van. leszedte már azóta, de még mindig az van hogy "te nem kívánsz engem".


szerinte a punci az punci, akár szőrősen akár csupaszon is. Szerintem nem. És nem jutunk dülőre a témában.

2015. máj. 19. 21:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Leszedte, tehát megtette az első lépést.

Most az a kérdés, hogy te valóban kívánod-e vagy így sem?

Most akkor kivételesen azt tanácsolnám, hogy beszélgetés helyett inkább szexeljetek. :)

2015. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 RRR ***** válasza:

hát szeretkezz vele ahol és amikor lehet

ez csak elég "bizonyíték" lesz neki

2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Legyek erőszakos? Vagy hogy gondoljátok?


Csak mert jelenleg a csóknál is elhúzza a száját, és inkább leült TV-zni.


Ez kb 1-2 órája történt. Nem jobb ha várok még egy kicsit? Hátha estére megenyhül, elvégre együtt alszunk.

2015. máj. 19. 21:28
 9/18 RRR ***** válasza:

azért izgasd,de mértékkel

lássa,érezze,hogy kívánod

most nála a szerva :DDDD

2015. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jó de nekem ez fucsa volt.


2 hete vagyunk együtt, eddig vártunk, most lefeküdtünk volna, és hát - gázul sikerült a dolog.


21. század, voltam már több nővel, egyik se volt szőrős! Ki gondolta hogy ma 2015-ben lesz ilyen "fiatal" csajszi aki nem tünteti el alul? Ez számomra evidens volt.

2015. máj. 19. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!