Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek a 17/5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek a 17/5 méretű farok elegendő?

Figyelt kérdés
Mindenki nagyobbra vágyik nem nagyon akarnak vele játszani :(
2015. máj. 19. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól mérted! Elég az! Még az átlagosba sorolható. Nekem elég lenne!
2015. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

"Mindenki nagyobbra vágyik ..."


Ha a Páromé ilyen vastag lenne, mi nem tudnánk szeretkezni, és még csak nem is határeset lenne.

2015. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

A fiú ismerőseim 90%-nak ennél kisebb farka van, és a csajaikat sose hallottam még panaszkodni. :)

Amúgy pont volt előttem egy 15 centis vonalzó, és vagyok annyira elborult agyú, hogy lenti részekhez odatettem megnézni, hogy mekkora lenne hozzám képest, és még a 15 centi is nagynak tűnt nekem. A köldököm van 15 centire majdnem a lenti nyílásaimtól, basszus. A vastagságot meg nem mertem megnézni.

(Szűz vagyok.) :D

2015. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. máj. 19. 16:12
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Fiúk fogjátok már fel,hogy nem a méret a lényeg..
2015. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
még nagy is.
2015. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

5-ös. Ugyse fogják mégérteni amíg rá nem jönnek, hogy nem az a lényeg, hogy felnyársalják a partnert, hanem az hogy élvezzék egymás testét.


Egyébiránt van lányok közt is olyan (néha még 18 se) amelyik kiröhögi a pasit ha 15-16 hosszút mond.


Szóval lányok-fiúk egy valamit kell megérteni, a kényelmes élvezet és a technika számít. Egyébként pedig aki volt anno biológia órán, amikor tanították, hogy a női hüvely maximum 10-12 cm hosszú hengeres üreg, amelynek a másik végén belülről a méhszáj és egyéb más szervek találhatóak, az elgondolkodhatnak egy kicsit, hogy vajon ha egy pasi tövig berakja neki a 20-25 cm-es bránert akkor az vajon hova kerül? Persze ha valakit izgat a fájdalom, és az hogy esetleg belső sérüléseket is okozhat/szenvedhet, hát az csak gyakorolja.

2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen. :) A lényeg, hogy szép legyen, ápolt és egészséges. És jó merev.
2015. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Ne haragudj, te hány éves vagy???
2015. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez most hogy kapcsolódik a kérdéshez? :-o
2015. máj. 21. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!