Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miét van az, hogy ha valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét van az, hogy ha valakit megkapok, akkor az már nem kell?

Figyelt kérdés

Összejöttem pár hete egy sráccal, aki azelőtt oda volt értem, én meg azért voltam oda, hogy odavan értem. Gondoltam, milyen aranyos, biztos mindent megad majd nekem, kedves lesz, és okos is, szóval jó beszélgetőtárs is. És mielőtt összejöttünk tök vonzónak láttam külsőleg. Hát nem főnyeremény?


Most meg.. Összejöttem vele, de egyre frusztráltabb vagyok. Nem csinált velem semmi rosszat, tényleg nagyon kedves, mindent megad nekem.. És én egyre rosszabbul érzem magam. Úgy érzem, taszít engem, már nem kell, már nem érdekel. És külsőleg sem jön most be. Megyek az utcán és látok egy írtó jól kinéző férfit, aki még a szemembe is néz, és én is vissza... És akkor lehajtom a fejem, és rájövök, hogy mennyire korlátozva érzem magam.

Ráadásul már az is hidegen hagy, hogy okos, pedig azért tényleg oda vagyok. Nem okosnak látom már, hanem idegesítően bonyolultnak. Pedig ő teljesen ugyanolyan, mint amilyen a kapcsolatunk előtt volt. Csak akkor még nem voltam együtt vele...

Azon kapom magam, hogy nem vagyok vele kedves, eltaszítom magamtól azt, aki kedves velem... És más férfiakra is gondolok.

Túl régóta voltam szingli, és túlságosan szeretem a férfiakat ahhoz, hogy kapcsolatban legyek. Én ezt nem bírom, minden találkozó előtt halálra idegesítem magam, nem akarom őt. Jobb kell nála. Viszont ha megkapnék egy jobbat, akkor annál is jobb kellene...


Mit tudok ezzel kezdeni? Mindig is ezt éreztem, minden kapcsolatomnál, ami volt régebben, és sosem múlt el... Valahogy mintha kevesebbnek érezném magam, nem vagyok szabad, nem vagyok önmagam. Nem elég nekem, amit kapok.

Viszont akkor még úgy éreztem, majd kinövöm, de nem sikerült, és ez nagyon rossz..

Rossz látni, hogy mások jól érzik magukat egy kapcsolatban, én meg csak erőlködöm, hogy jó legyen, akit én kaptam, de mindig kudarcba fullad ez, és mindig mást akarok..


Hogy lesz nekem így felnőtten kapcsolatom, családom? Sosem növöm ezt már ki.. 20 éves vagyok. :(


2015. máj. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csajokkal vagyok így. Nemrégiben bókoltam egy lánynak, beadta a derekát, lefeküdtünk. Szerencsésnek éreztem magam, majd tudatosult bennem hogy, mennyire is "ingyen" van a nő, és eltört a varázs.


Magamat hibáztattam azért, hogy lefeküdtem vele, tanultam az esetből. Sose vigyek ágyba csajt, ha többet akarok tőle.

2015. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 datass ***** válasza:

Szerelmes vagy ebbe a srácba egyáltalán? Mert nekem úgy tűnik hogy csak azért jöttél vele össze, hogy meglásd mit is lehet kihozni a kapcsolatból.


Mintha minden fiúnak adnál egy esélyt hogy "majd lesz valami" és ő lesz az igazi,de tudod ez nem így működik...

Hiába okos,kedves,jó vele beszélgetni és odavan érted.


Ezért is érzed azt hogy mindig kell egy jobb,egy másik egy újabb mert nincs meg bennük az amit te valójában legbelül keresel a másikban.

2015. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, néha én is teljesen "belezúgok" egy csajba, (inkább nagyon megkívánom a helyes szó) és ez addig tart amíg meg nem kapom azt amiről annyit fantáziáltam vele (legyen csók, legyen szex, legyen randi, legyen az, hogy ő is kíván)

Ez van...

2015. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Határozottan nem vagyok szerelmes. Sosem voltam még szerelmes, de akkor, amikor összejöjjünk, teljesen úgy gondoltam, hogy tudnám őt szeretni.

Szóval belementem, "miért ne" alapon, hátha kisül belőle valami jó.


Az a gond viszont, hogy MINDEN fiúval így éreztem eddig.

2015. máj. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!