Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy is van ez? Miet vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Miet vegyek?

Figyelt kérdés

fiú vagyok még szűz lassan a barátnőmmel elérünk a szexhez

bementem a boltba h körül nézzek óvszer után és valameikre az van ráírva átlagos átmérő 52 mm

most akkor ez mit is jelent maximum eddig tágul vagy alapból ekkora az átmérő


2010. jan. 26. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:

jah és azt elfelejtettem írni h csak erre az egyfajtára volt átmérő írva

a válaszokat előre is köszi

2010. jan. 26. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
gyógyszer tárba vegyél, azok nincsenek kilyukasztva, meg ott elmagyarázzák h mi minek a mérete
2010. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 26. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek a méretet nézegetni? Kapj le 1 durexet de mondjuk ne bordázottat v. az érdeset..(az majd később jöhet:)) hanem vmi normált. Jah a lifestyle szar nekünk kiszakadsz nem egyszer...
2010. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne nézd a méretet, én sem szoktam, igaz mindig kicsi amit veszek, de inkább mint, hogy nagyobb legyen.:D
2010. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtom ez mekkora öngol volt :D durex az minden téren jó szokott lenni. nekem eddig soha nem volt vele problémám ! De ha kicsi a farkad , akkor rakót használj XD
2010. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem kicsi
2010. jan. 26. 19:33
 8/8 anonim válasza:
A legegyszerűbb ha veszel egyet és otthon rápróbálod ne a szex napon legyen ilyen bajod...
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!